Emil Zajac

Hlavní téma: domácí násilí - Obrázek 17 Foto:
4. řada VyVolených měla celkem 18 soutěžících – ti ale nebyli jediní, kdo se ve Vile objevil: přišlo se na ně podívat i několik hostů. Ať už je rozveselit, dodat sílu do dalších bojů, nebo jim třeba...
V Extra volbě vyhrál nad Zajacem a Zvěřinou Foto:
První vítěz českých VyVolených Vladko Dobrovodský prožil ve čtvrté řadě ve Vile dalších 99 dní. A vyhrál podruhé. Na legendárního šampióna, zbožňovaného diváky, zkrátka nikdo ze soupeřů neměl.
Emil a Thomas Foto:
NeVyVolený z první řady VV Emil Zajac a nezaměstnaný kulturista ze čtvrté řady VV Thomas Castello se spřátelili a mají velké plány. Redakci Prima-Style.cz exkluzivně prozradili, o čem jednají.
Regina Holasková se chystá do Vily Foto:
Tak to vypadá, že dneska klepne Vladka asi pepka. Po dnešním Duelu se nevrátí do Vily jen Nikola nebo Jafar, ale i nový soutěžící: Regina Holásková!
Jestlipak by Zdenička řekla ano i ve skutečnosti? Foto:
Ženich: Thomas de Castello, osmatřicet let. Nevěsta: Zdeňka Soušková, pětadvacet let. Ve Vile se konala další svatba, která ovšem skončila srdceryvným pláčem.
To je ale panděro! Foto:
Účastníci reality show si nemohou vybírat, s kým budou trávit čas. Vy ale možnost volby máte! Hlasujte, koho z vybraných „týpků“ byste nerozdýchali?
Julie z metra na party VyVolených Foto:
Hrabalova Julinka, která se proslavila tím, že nadávala lidem v metru a vyřvávala, že má právo sedět, dorazila na party VyVolených.
Doktor ve Vile - Obrázek 4 Foto:
Tak přece jen, MUDr. Romana Všeználková měla pravdu – Thomas má pásový opar. Potvrdil to lékař, který zároveň ostatní soutěžící ve Vile zneklidnil svým doporučením, že se mají do sprchy svlékat.
Emil jako Borat Foto:
Varování! Pokud jste slabší povahy, může se vám během sledování tohoto videa udělat špatně, a dokonce se u vás může objevit dávivý efekt. Emil Zajac včera opustil vilu VyVolených, ale vzpomínka na...
Emil je zpět - Obrázek 4 Foto:
Temepremantní Emil Zajac, legendární soutěžící z první řady VyVolených, ve Vile nebude ani náhodou "na byt a stravu". Velký hráč dosavadní partičce soutěžících nepochybně pěkně zvedne...
Vladko a Petr Zvěřina zakopali válečnou sekyru Foto:
Před osmi lety si šli v první Vile po krku. Ve čtvrté Vile si spolu povídají, ale na trvalý mír to nevypadá. Bouchnou jim nervy dřív, než vylezou?
Vladko a Petr Zvěřina zakopali válečnou sekyru Foto:
Před osmi lety si šli v první Vile po krku. Ve čtvrté Vile si spolu povídají, ale na trvalý mír, to nejspíš nevypadá. Bouchnou jim nervy dřív, než vylezou?
Vladko ve studiu Foto:
Do poslední chvíle vítěz první řady VyVolených Vladko Dobrovodský nevěřil, že se to stane. A teď je ve vile a spolu s ním noví soupeři. "Mně připadá, že se zastavil čas," opakoval Vladko...
Tak jsme to odhadli správně - Vila je nejspíš návyková a načas se tam přestěhovat chtějí po osmi letechi i soutěžící z první řady. Kterému se přání vyplní, rozhodnete v mimořádné volbě dnes večer od...
Zestárli a vyčpěli? Kdeže, pořád si věří. Soutěžící z první řady reality-show VyVolení chtějí zpátky do hry. Vypadá to na mimořádnou volbu, během které pošlete do Vily známou tvář. Jde do toho Emil...

reklama

reklama

reklama