Eva Longoria

Zátopkova neteř je vážně kus! Foto:
Kdo si myslí, že odkaz známé sportovní rodiny Zátopků pomalu odeznívá, šeredně se plete. Za velkou louží totiž slibně rozjíždí kariéru nádherná Emilova praneteř Angela, jež převálcovala všechny...
Benji Madden si na důkaz lásky ke své manželce herečce Cameron Diaz nechal udělat tento obří nápis jejího jména, ale na jeho těle se to ztratí, těžko byste toiž hledali nějaké místo bez tetování Foto:
Vytetovaná jména partnerů nebo jejich portréty, data svateb nebo výročí. Pokud byste to označili za šílené nápady, můžeme vás ujistit, že se najde spousta celebrit, které tuto chybu udělaly.
S Antoniem a bez něj... Kdo ho asi v srdíčku nahradí? Foto:
Melanie Griffith chce nadobro vymazat Antonio Banderase ze svého života. Začala tak svým tetováním, které je teď v létě obzvláště viditelné!
Celým jménem Victoria Caroline Beckham (40) je matkou, spisovatelkou, modelkou, zpěvačkou a v neposlední řadě i úspěšnou návrhářkou. Se svým manželem je již 14 let a společně vychovávají čtyři děti....
Victoria Beckham v akci Foto:
Nevídáno! Hrdá Posh Spice Victoria Beckham lezla před zákaznicí své módní značky po kolenou a vlastnoručně upravovala délku šatů. Víme, kdo jí stál za tu námahu.
Eva a Jose - My dva jsme spolu Foto:
Tak a je to venku. Jak jsme informovali, herečka Eva Longoria (38) má novou lásku. Muž, do kterého se zamilovala, se jmenuje Jose (Pepe) Antonio Baston (45), ředitel největší mediální společnosti v...
Znovu zamilovaná Eva Longoria Foto:
Že by herečka Eva Longoria (38) propadala zoufalství, když ztratí vztah, to se tedy rozhodně říct nedá. V létě se rozešla s přítelem Ernestem Arguellem a teď je zaláskovaná do úplně jiného chlapa!
Zoufalka Longoria – Co jí zase zkazilo vztah? Foto:
Herečce Evě Longorii (38), která se proslavila především rolí v seriálu Zoufalé manželky, se rozpadl další vztah. Po čtyřměsíční známosti se rozešla s podnikatelem Ernestem Arguellem, s ním že...
Léto v plném proudu. Některé hvězdy se v plavkách fotit nechají, jiné se skrývají a není jim to nic platné! Bonus: Čtěte, jak si vybrat správné plavky a být za hvězdu.
Americký herec a idol mnoha žen George Clooney (52) měl údajně nedávno velký zájem o herečku Evu Longorii (38).
Prima style je hvězdám permanentně v patách, uplynulý týden nebyl výjimkou. Zastihli jsme Brada Pitta ve Francii s důležitým posláním, netrpělivou královnu Alžbětu i opilou skupino One Direction!
Americká herečka Eva Longoria (38) má konečně nového muže. Je jím podnikatel a filantrop Ernesto Arguello (34).
Herec Ben Affleck sice nikdy nedostudoval, přesto dostal od Brownovy univerzity čestný doktorát. Ze dne na den. Stačilo, že získal v minulosti Oscara.
Dlouhých dvanáct let čekala tenistka Anna Kurnikovová (32), až si ji přítel Enrique Iglesias (38) vezme za ženu. Nakonec se dočkala. Svatba bude příští týden v Miami!

reklama

reklama

reklama