Eva Mendes

To je změna! Foto:
Upravené fotografie vytvářejí falešné ideály, kterých se mnohé ženy snaží dosáhnout. To pak může vést až k anorexii. Tahle galerie ukazuje, jak by to vypadalo, kdyby hvězdy, které obdivujeme, hubly...
Nejflexibilnější žena světa Foto:
V osmi letech začala na své přání navštěvovat cirkusovou školu. Od desíti vystupovala jako profesionální hadí žena a podle jejích slov se od té doby nepřestala „kroutit“.
Jeden z nejobletovanějších párů Hollywoodu prožívá nejšťastnější chvíle svého života. Ryan Gosling a Eva Mendez přivítali na svět prvního potomka.
Na tuhle novinku si raději sedněte. Herečka s hispánskými kořeny je v sedmém měsíci těhotenství. Miminko čeká s jedním z nejkrásnějších mužů Hollywoodu.
Květen je sice měsíc věnovaný lásce, ale ne všechny páry se rozhodly ho ctít. Zde je přehled těch, které si místo polibku pod třešní věnovaly letos kopačky.
Eva Mendes se dala na módu Foto:
Slavná herečka Eva Mendes (39) si své soukromí náležitě střeží. Přesto svolila a nafotila módní editorial do společenského magazínu. Aby také ne, když se profesně dala na módu.

reklama

reklama

reklama