Filip Blažek

Svatby v Benátkách - Filip Blažek fotí Foto:
Herec Filip Blažek díky oblíbenému seriálu Svatby v Benátkách získal nejen další zástupy fanynek, ale také větší přísun textů, které se musí naučit. Jak prozradil štábu VIP Zpráv, se scénářem se...
Filip Blažek se psem a s manželkou Jolanou Foto:
Filip Blažek, který ztvárnil Matěje v pohádce Nesmrtelná teta a svými dlouhými kudrlinami se nesmazatelně zapsal do paměti dívek a žen, bude potřetí otcem!
Svatby v Benátkách – Romeo inflagranti     Foto:
Představitel seriálového Romea to tentokrát pěkně přepískl. Filipa Blažka totiž nachytala inflagranti s jednou z klientek Petra Hřebíčková, neboli Olga Drozdová!
Video VIP zprávy: Jak je na tom Filip Blažek s muži... Foto:
V nové komedii Studia Dva uvidíte spoustu pikantností a také, nejen milostných, průšvihů. Herec Roman Štabrňák prozradil, že při ztvárnění role čerpal i z vlastních konfliktů s manželkou!
Lola bude tentokrát pěkně v ráži. Foto:
Hvězda nového primáckého seriálu Svatby v Benátkách Alice Bendová se umí pěkně rozdivočit. Alespoň jako seriálová Lola, která laškovala s Filipem Blažkem neboli Romeem.
Dominika Mesárošová Foto:
Hvězdy redakci Prima-Style.cz přiznaly, u kterého filmu se nejvíc bojí. Ptali jsme se na premiéře inspirované slavným komiksem.
Filip Blažek se psem a s manželkou Jolanou Foto:
Herec Filip Blažek (39) má tak trochu image drsňáka. Jenže my jsme ho přistihli, jak společně s manželkou Jolanou (33) a a krátkosrstým trhačem Fionou čeká před školou na dceru Johanu (8).
Herečka Lucie Benešová (38) si přivezla z Tuniska opravdu exkluzivní zážitky. Cestou na dovolenou totiž mělo jejich letadlo zásadní poruchu a krásná herečka má dodnes trauma z létání.
Svatby v Benátkách I. klapka - Obrázek 3 Foto:
Nový seriál se právě natáčí a jeho scénář přilákal ke spolupráci velké hvězdy. Aby ne... Je totiž plný odpovědí na věčné otázky mezilidských vztahů, lásky a laskavého humoru. Pozná se v něm snad...
Filip Blažek se psem a s manželkou Jolanou Foto:
Filip Blažek, jeden z nejvíce sexy mužů našeho stříbrného plátna, je rodinný typ. V pracovním i osobním životě se mu daří. Zanedlouho ho můžete vidět v novém seriálu Svatby v Benátkách, který ho prý...

reklama

reklama

reklama