fyzika

Papírem se dá rozříznout dřevo. Nevěříte?  Foto:
Dokáže papír přeříznout dřevo? Logická odpověď zní ne. Jenže lidé rádi překonávají překážky, takže pokořili i zákony fyziky. Nevěříte? Tak se nechte přesvědčit v následujícím videu.
Učitel fyziky jim chtěl předvést pokus. Skončilo to zraněním Foto:
Pro některé studenty je fyzika velmi nudná a učitelé se snaží hodiny ozvláštnit názornými pokusy, které dětem přiblíží určitou problematiku. Tento učitel však na názornou hodinu nebude vzpomínat rád.
Víte, jaká Teri ve skutečnosti je? Foto:
Teri Blitzen má sice přes 300 tisíc odběratelů, ale sama sebe pořád považuje za úplně normální holku. Dělá jí radost jednička z fyziky nebo podpora fanoušků, ale popularita má i svou stinnou stránku.
pubertak profi Foto:
Málokdy najdete někoho, kdo nemá žádné problémy se sebevědomím. A je krásné, že to všechno můžeme svést na rodiče. Navíc oprávněně. Podle psychologů totiž nízkým sebevědomím trpí zvláště lidé, kteří...
Tanishq Abraham Foto:
Tanishq Abraham (11) žije v americkém státe Kalifornie, už ve 4 letech se stal členem menzy. Minulý týden dokončil svá první vysokoškolská vzdělání. Studoval fyziku, cizí jazyky a matematiku.
Vzorňáci, sígři, ulejváci… Tereza Kostková měla nejlepší známky na maturitním vysvědčení, Ladislava Hampla bavil jen tělocvik a Jitka Smutná se učila sama – a ráda! Zajímá vás, jak se se školou a...
Modelka Jitka Válková (21) dočasně odsunula modeling na vedlejší kolej a věnuje se hlavně studiu. V pondělí ukončila střední školu a na začátku června ji čekají přijímačky na vysokou.

reklama

reklama

reklama