Gabriela Dvořáková

TOP STAR - Noid zbrojní pas Foto:
Zdá se, že vlastnit zbraň patří už mezi "must have" pro české celebrity. Nedávno si udělal zbrojní průkaz zpěvák Vašek Noid Bárta a zbraň vlastní i křehká modelka Renata Langmannová nebo...
Šťastná rodinka? Aby ne, když Vašek pomáhá s domácností i s malou Foto:
Vystopovali jsme čerstvé rodiče Noida a Gábinu. O zájem médií nestojí, protože si užívají malé Terezky. Kdo je lepší rodič?
Vašek se neubránil ani výběru kousků pro budoucího potomka Foto:
Zpěvák Václav Noid Bárta je tatínkem holčičky Terezky. Manželka Gábina ji porodila dnes ráno a obě Noidovy holky jsou v pořádku. Porodníkem byl gynekolog Miroslav Verner, manžel zpěvačky Marty...
Gábina Dvořáková čeká s Noidem holčičku Foto:
Gábina Dvořáková odpočítává poslední dny, než se stane maminkou. A už se neuvěřitelně těší, stejně jako její partner a budoucí tatínek Václav Noid Bárta.
Jsou slavné, jsou krásné a jsou těhotné. České celebrity porodí, co by dup, zahraniční povětšinou také. Takže kdo je v tom a nemine ho rodičovská role?
Vašek Noid Bárta přijel na setkání herců z nového muzikálu Addams family i s manželkou Gábinou Dvořákovou.  Foto:
Vašek Noid Bárta s manželkou Gábinou Dvořákovou v létě stihli svatbu a nyní se připravují na příchod svého prvního potomka. A pro milovníka adrenalinu to bude právě miminko, které pro něj připraví...
Celá Addamsovic rodinka pěkně pohromadě...včetně sluhů. Tentokrát dvou. Foto:
Setkání herců účinkující v muzikálu Addams family mělo jasné poselství – odreagovat se, relaxovat, prostě si užít zábavu. A to se prostě povedlo!
Začátek července je podle mnoha známých tváří nejlepší dobou na vdavky. Praštili do toho Gábina Dvořáková a Vašek Noid Bárta, maminka Moniky Absolonové a nejnověji i zpěvák Michael Foret.
Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková Foto:
Věděli, že budou mít klid, protože jsou všichni momentálně na festivalu v Karlových Varech. A tak do toho praštili!
První zprávy mluvily o tom, že Gábina čeká chlapečka, podle posledního ultrazvuku to ale bude holčička. Foto:
Dvojice Václav Noid Bárta a Gábina Dvořáková bude muset měnit plány, podle všeho si totiž lékaři spletli pupeční šňůru s něčím jiným a Gábina nečeká chlapečka, ale holčičku!
Helena Zeťová se po dlouhé době ukázala ve společnosti Foto:
Po dlouhé době se zpěvačka Helena Zeťová (33) ukázala v Praze a stálo to za to. I když přijela z Řecka značně unavená, na jejím pěveckém výkonu to nebylo vůbec znát.
Gábina Dvořáková se už na miminko moc těší Foto:
Láska Vaška Noida Bárty (33) jen kvete. Svědčí o tom i fakt, že Gábina Dvořáková (25), která je v pátém měsíci těhotenství, září štěstím, a to i přestože je jí neustále špatně.

reklama

reklama

reklama