generace

Kovy opět udeřil s novou písní Foto:
Video, které se vás pokusí naučit něco málo o porozumění…
Máte modré oči? Foto:
Některým z nás příroda zařídila modré oči. Takových lidí je méně než těch tmavookých. Vědce proto zajímalo, co mají tito lidé společného.
Legendární muzikál z roku 1978, ve kterém si zahrál John Travolta a Olivia Newton-John, si získal srdce mnoha generací.
Bratři se rozhodli pro společný coming-out Foto:
Tihle bráchové se rozhodli podpořit jeden druhého a jít s pravdou ven společně. Zavolali svému otci, aby mu řekli, že jsou gayové. Táta je ale dost překvapil!
Na téhle generaci je něco hodně divného  Foto:
Pokud jste si ještě neposteskli, kam ta naše generace vlastně spěje, dáme vám k tomu teď pořádný důvod. Nebudete totiž věřit, co všechno jsou dnešní děti schopné vyvěsit online.
Zpěvačka Rihanna objímá svého dědečka Foto:
Jsou slavní a na roztrhání. Ale najdou si čas i na svoje babičky a dědečky. To je cool a měl by to udělat každý! Podívejte se, jestli geny fungují i ob generaci. Jsou celebrity podobné svým babičkám...
Finalisté absolvovali i hodinu řečnictví s Janem Přeučilem. Foto:
Vyhlášený gentleman dorazil na soustředění soutěže Muž roku, aby kandidáty na nejkrásnějšího muže České republiky naučil, jak mluvit, stát i jednat. A co si o letošních soutěžících myslí?
České sexbomby po 20 letech. Poznáváte je? Foto:
Známe je z pohádek, komedií i nekonečným seriálů. České herečky z generace 60., 70. a 80. let platily ve své době za sexbomby, dnes už byste některé nepoznali. Podívejte se, jak se změnily.
Chirurgové - Obrázek 8 Foto:
Krasavec ze seriálu Chirurgové Patrick Dempsey pláče. Po dlouhém boji s rakovinou zemřela těsně před osmdesátými narozeninami jeho maminka Amanda.
Na velikosti ovšem záleží nejen ženám Foto:
Kdo říká, že na velikosti nezáleží, ten lže. Velikost je důležitá. A poznává to čím dál víc Čechů. Statistiky to dokazují.

reklama

reklama

reklama