Halle Berry

13 celebrit, kterým jejich věk rozhodně neuhádnete! Foto:
Matka příroda je občas krutá, ale občas taky pěkně nespravedlivá. U těchto třinácti celebrit zapomněla na stárnutí a nechává jim mladistvý a svěží vzhled. Pravý věk Jennifer Aniston, Halle Berry nebo...
Olivier Martinez napadl zaměstnance letiště! Foto:
Praštil do něj prázdnou autosedačkou svého syna Macea (1), kterého v tu dobu měla v náručí herečka a jen beze slova přihlížela, jak se Olivier na zaměstnance obořil.
Víte, kdo bude novou Bond girl? Foto:
Vyhlášený sukničkář James Bond bude mít v novém filmu další oběť. Autoři totiž zveřejnili, která herečka se stane novou Bond girl!
Že by byl tento krásný pár už minulostí? Foto:
Herci Halle Berry a Olivier Martinez jsou na nejlepší cestě k rozchodu, říká zdroj z jejich okolí…
Keira Knightley s manželem Jamesem Rightonem a rodiči Foto:
Letošní rok byl rokem plným svateb a lásky. Mnohé celebrity se totiž rozhodly za hudby svatebního pochodu říct své lásce sladké „ANO“.
Agent nemá o krásné ženy nouzi Foto:
Věděli jste, že po boku agenta 007 chtěla hrát Bondgirl i Jennifer Aniston? Z téměř stovky krasavic (na některé filmy jich připadá hned několik) jsme vybrali ty nejkrásnější. Hlasujte!
Miley Cyrus pokřtila nové CD Foto:
Druhý říjnový týden ve světě celebrit přinesl překvapivé přiznání k těžké nemoci, nečekané otcovství i zajímavé okamžiky. Redakce Prima-Style.cz vám jako vždy přináší souhrn toho nejzajímavějšího!
Čokoládová kráska Halle Berry (47) se o víkendu stala podruhé maminkou. V Los Angeles se jí narodil v sobotu chlapeček.
Gwen se maskuje oblečením, ale už je to vidět Foto:
Zpěvačka Gwen Stefani a herečka Angelina Jolie jsou blízké přítelkyně. Teď mají nové téma k rozhovorům – Gwen ve svých třiačtyřiceti letech čeká třetí dítě.
Těhotná herečka Halle Berry (46) odletěla už ve středu se svým snoubencem Olivierem Martinezem (47) na neznámé místo. Udajně proto, aby se za něj vdala.
Slavná australská zpěvačka, která za pár dní oslaví 45. narozeniny, se objevila na červeném koberci v Cannes ve smetanové róbě od italského návrháře Roberta Cavalliho.
„Já nedietuji, já cvičím,“ hlásila Dara Rolins (40) na otevření kadeřnického salonu Tomase Arsova, kde každý obdivoval její štíhlou postavu. „Díky tomu, že mám vedle sebe na jevišti čtyři mladé holky...
S propojováním slavných osobností s kosmetickými či módními značkami se roztrhl pytel. Kolekci od Versaceho či Karla Lagerfelda si tak mohou koupit nejen bohaté paničky, ale i ženy na mateřské. Stačí...
Keira Knightley s manželem Jamesem Rightonem a rodiči Foto:
Letošní rok byl rokem plným svateb a lásky. Mnohé celebrity se totiž rozhodly za hudby svatebního pochodu, říci své lásce sladké „ANO“.

reklama

reklama

reklama