Hana Zagorová

Hana Zagorová měla v životě na muže štěstí, ale... Foto:
Trable s chlapy se nevyhýbají ani slavným ženám, i když Hanka Zagorová na ně měla spíše štěstí. Tedy alespoň v profesním životě. V tom osobním ji také pár zloduchů dokázalo potrápit.
Hanka prozradila, jaký vánoční dárek byl pro ni v životě ten nej. Foto:
Jako už pravidelně, i tentokrát prozradíme, co všechno se za týden navařilo v kuchyni TOP STAR magazínu. A budete koukat!
Aneta Langerová letos opravdu zazářila Foto:
V Hudebním divadle Karlín se rozdávaly ceny Akademie populární hudby Anděl za rok 2014. Zpěvačkou roku se stala Aneta Langerová, která zvítězila dokonce ve čtyřech kategoriích. Zpěvákem roku je...
Zpěvačka Hana Zagorová a Štefan Margita měli trávit tento týden na dovolené v New Yorku. Stačil jeden telefonát a namísto sbírání zážitků sedí doma.
Benefiční večer Srdce pro děti, který se tentokrát konal v pražské ZOO, byl letos mimořádně úspěšný! Svým telefonováním a zasíláním dárcovských sms zpráv jste pomohli obecně prospěšné společnosti...
Simona Krainová se prý naučila vařit kvůli dětem. Foto:
O oblibě pořadů o vaření, kde se lidé předhánějí, kdo připraví lepší jídlo, se nemusí diskutovat. Ale jak to mají celebrity? Vaří rády?
Hanka Zagorová v akci - Obrázek 2 Foto:
To jen tak neuhádnete! Tato nožka patří jedné z největších hvězd české populární hudby, devítinásobné zlaté slavici a manželce operního pěvce. Už tušíte?
Hana Zagorová v akci Foto:
Zpěvačka Hanka Zagorová spadla ze schodů a způsobila si vážný úraz ramene. Ale není jediná z českých celebrit, která se málem přizabila. Kdo všechno se v poslední době zranil, se dozvíte ve videu.
Hana Zagorová v akci Foto:
Hana Zagorová má kvůli zlomenému rameni samé komplikace. Musela zrušit koncertní turné a není sama ani schopna vykonávat základní potřeby, jako je upravit si vlasy nebo hodit se do gala.
Fialovo-žluté mámení Foto:
Pravidelný přehled toho, co se minulý týden ve světě slavných událo, začínáme upozorněním pro zpěvačku Ewu Farnou. Jít ve stopách divošky Miley Cyrus je jednak náročné a jednak málo originální. Takže...

reklama

reklama

reklama