handicap

Příběh, který dojímá svět. Foto:
I přes svůj vážný handicap se nevzdala snu o běžném životě. Její příběh se nyní stal hitem internetu.
O5 a Radeček je kapela, která Richarda Krajča z Kryštof zrovna nemusí. Foto:
Na nadcházejícím turné na střechách mohli Radečci původně hrát i plánovaný duet s Richardem Krajčem. Jedná se o píseň Prázdný láhve, která se nápadně podobá dnešnímu hitu Krajča a Kluse -Cesta....
Nazývá se tlustoprdem nebo špekounem a svému handicapu se jen směje. A nyní své fanoušky konečně pobavil i v televizi.
Žena, která se rozhodla ze svého hendicapu udělat přednost Foto:
Maddie se stala obětí autonehody a byla nucena nosit krunýř. Místo toho, aby zdravotní pomůcku skrývala, udělala z ní svoji přednost.
Thuvan Sameera  Foto:
Thuvan Sameera (20) ze Srí Lanky se narodila s vzácnou vadou, která zapříčinila, že její hlava je natočena do 180 stupňového úhlu. Kvůli tomu nemůže chodit ani hýbat rukama.
Dayna Christison Foto:
Zhubla kvůli rakovině a musela se nechat ostříhat po chemoterapii. Zakázky se však jen hrnou. Osud si s Daynou opravdu zahrává.
Není to báječné?  Foto:
Americká fotografka Renee, jejíž syn Apollo se narodil s vadou srdce, se rozhodla, že nedopustí, aby měl Apollo někdy pocit méněcennosti.
Tulsi Vagjiani Foto:
Tulsi Vagjiani přežila pád letadla, kvůli kterému přišla o vše. Podívejte se na její neskutečnou proměnu poté, co byla popálena na 45 procentech těla.
Vítězka britského talentu Susan Boyle  Foto:
Zpěvačka Susan Boyle (52) přiznala, že jí před rokem diagnosikovali Aspergerův syndrom, který je poruchou autistického spektra.
Vítěz soutěže Česko Slovensko má Talent Miroslav Sýkora je volný pro případné zájemkyně z řad fanynek. Jeho maminka Sylvia to otevřeně vyhlásila v rozhovoru hned po triumfální synově výhře.
Herec a zpěvák Petr Vondráček (37) je vášnivý sportovec. Nevynechá jedinou příležitost, aby předvedl své dokonalé pohybové nadání. V některých sportech by měl ale přidat!

reklama

reklama

reklama