Hannah Montana

Hannah Montana nebo Mil Cyrushian? Ani jedno, Miley to dává dohromady s Woody Allenem! Foto:
Miley má všechno – originální styl, talent, dům plný zvířat a krasavce Liama po boku. Jediné, co jí chybí je vlastní TV show. Nebo teď už vlastně ne...
A je konec: Miley Cyrus to rozsekla! Foto:
Zajímavosti o mladičké celebritě, které vás zvednou ze židle.
Zpěvačka Miley Cyrus toho umí mnohem víc než být jen vulgární na veřejnosti. Zde je přehled 10 věcí, které vám připomenou, že dělá chyby stejně jako její vrstevnice a že se pod jejím plochým...
Miley Cyrus v mnoha podobách Foto:
Něžná Hannah Montana, která dávala příklad mnoha náctiletým dívkám, byla prakticky vším, co její představitelka Miley Cyrus dělala v roce 2013, vymazána z povrchu zemského.
Fialové mámení zn. Miley Cyrus Foto:
Den před narozeninami americké zpěvačky Miley Cyrus (21), se do její rezidence v Los Angeles vloupali lupiči.
Miley bez obočí vypadá trochu jako Lady GaGa Foto:
Los Angeles zažilo pěkně divokou jízdu. K Miley Cyrus, která si odbarvila obočí, se přidala i čerstvě volná topmodelka Miranda Kerr a kolegyně Lily Allen. Garde jim dělal fotograf Mert Alas.
Miley dokáže šokovat při každé příležitosti Foto:
No kdo! Zpěvačka Miley Cyrus samozřejmě... Ta i svátek Halloween pojala v rámci své hry na zkaženou holku pěkně od podlahy. Před domem zveřejnila takové obscénnosti, že kolemjdoucím přecházejí zraky.
A je konec: Miley Cyrus to rozsekla! Foto:
Podle americké zpěvačky Miley Cyrus je nejlepší drogou marihuana. A vůbec se tím názorem netají.
Sprosťačce Miley Cyrus odpadají kšefty Foto:
A je to tady. Zpěvačka Miley Cyrus (jak jsme informovali) přehnala vulgarismy při vystoupení na MTV Video Music Awards a teď kvůli tomu přichází o peníze.
Herečka a zpěvačka Miley Cyrus (20) rozhodně ví, jak zaujmout. V ranním televizním pořadu Good Morning America se vystavila jen v podprsence. Ostatní hvězdní hosté se pak už jen marně pokoušeli...
Americká populární zpěvačka a herečka Selena Gomez (21) září štěstím. Není zamilovaná, ale nadšená. Narodila se jí totiž sestra!
Proměny celebrit - Ewa Farná Foto:
Hvězdy rádi mění image, a proto zkouší nové účesy, styly, barvy, diety, očistné kúry, ale vždycky to nedopadne zrovna nejlíp…
Miley Cyrus se nebojí to na pódiu rozjet Foto:
Miley teď kvůli nemoci pár dní nekoncertuje. Alespoň mají její fanynky čas se trochu uklidnit, protože jinak by to dopadlo bůhvíjak. V článku najdete VIDEO, na kterém si holky škubou jedna druhé prsa.

reklama

reklama

reklama