hasiči

Nejtrapnější rande v dějinách? Foto:
Myslíte si, že vaše první rande dopadají většinou obrovským trapasem? Tak to vás příběh následující holky zřejmě dost uklidní.
Dali byste si je na zeď? Foto:
Australští hasiči ročně prodají tisíce svých kalendářů. Jejich železné svaly pomáhají lidem, které zmrzačil oheň.
Co se děje v domě? Foto:
Hořící předměty, létající kladiva i podivné magnetické vlny... Dům v rekonstrukci na Českolipsku připomíná spíše dům hrůzy. Řádí tam duch, nebo to je jen žertík místních řemeslníků? Podle jejich...
Nejlepší kalendář... Foto:
Kalendáře se svalovci zabírají, ale co když si k focení vezmou i roztomilá štěňátka?
Usídlil se s holým zadkem na stromě! Foto:
Legrační bizár musela řešit policie v Seattlu, která se, pravda, moc nesmála. Neuvěřitelných 24 hodin musela sundávat z koruny stromu tamního bezdomovce, který se v ní se staženými kalhotami usídlil.
Žena ztratila klíč od pásu cudnosti  Foto:
Italka žijící u města Padova na severu Itálie byla nucena vyhledat pomoc poté, co ztratila klíč od pásu cudnosti. O celém případu informoval britský deník The Guardian.
Hasiči z Francie by měli přestat nosit uniformy  Foto:
Fred Goudon nafotil charitativní kalendář francouzských hasičů. Tvorba samotného kalendáře trvala necelý rok a je nutno podotknut, že v mnohých z nás vyvolává smíšené pocity. Někteří tvrdí, že snímky...
Lorna Biggam  Foto:
Matka čtyř dětí byla údajně ještě před několika lety domácím peciválem. Po zranění kolene se však údajně všechno změnilo. Když začala s rehabilitací, posilování zcela propadla.
Jak se tam dostal? Foto:
Muže našli jeho rodiče a zoufale se ho z pračky snažili dostat. Bezúspěšně. Pomohli mu až přivolaní hasiči, kteří ho z pračky dostávali tři hodiny!
Dale Chetto  Foto:
Útulek v britském Manchesteru pohltil oheň poté, co jeden z psů shodil na zem lampu. Dřevěný dům se tak během pár sekund proměnil v hořící peklo. Přivolaní hasiči udělali něco neuvěřitelného.
Malý glen si nakonec vyzkoušel, jaké je to být hasičem Foto:
Když zvala Ashlee Buratti všech 16 synových spolužáků na oslavu narozenin svého šestiletého syna Glenna, netušila, co se stane. Nepřišel ani jeden!
Fenomén 50 odstínu šedi Foto:
Britská požární služba aktuálně řesí komický problém. Poté, co snímek 50 odstínů šedi přišel do kin, lidé volají hasičům, aby jim pomohli od více než choulostivých problémů.
Holčička se zaklínila v pračce Foto:
Hrozivý zážitek jak pro malou holčičku, tak pro rodiče! Dvouleté dítě se totiž samo nasoukalo do pračky a více než hodinu v ní bylo zaklíněné! Ven holčičce pomohli až přivolaní hasiči.
Jak na to? Zapeklitá situace... Foto:
Na začátku byl zdánlivě docela vtipný nápad - nasoukat se do dětské židličky. Pak veliká švanda pro všechny okolo, ale nakonec dost vážná starost, jak to celé dopadne. Museli přijet hasiči? Podívejte...
Video Divácké zprávy: Tááák... a teď budou zachraňovat hasiče? Foto:
Dobrovolní hasiči z Trnavy a ze Zádveřic si udělali cvičení. Nakonec z toho byla ale groteska – hasič vzhůru nohama ve vaně plné vody. Podívejte se, jak pěkně mrská nožkama!

reklama

reklama

reklama