Heidi Janků

Finalisté soutěže Muž roku 2016 Foto:
I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího Čecha Muž roku. Organizátor soutěže David Novotný představil dvanáct finalistů, kteří se 26. srpna v Beránku v Náchodě utkají o tento titul.
Chrti charita  - Obrázek 2 Foto:
Červený koberec, zlaté sošky, vlastní limuzíny a péči jako králové. To vše mají nadšení chrtí závodníci, kteří právě přebrali ceny za své vynikající výkony v různých kategoriích v minulé sezóně...
Heidi zkolabovala během koncertu. Takhle skončila Foto:
Jindy vitální zpěvačka Heidi Janků se musela vyrovnat se zdravotními problémy, které ji zastihly během vystoupení v Dolní Poustevně! Jak to zvládla? A co se jí opravdu stalo?
Helena se v létě ráda osvěží melounem. Foto:
Slunce pálí, na oboze ani mráček, prostě perfektní počasí na nějakou tu siestu. A jak si takové krásné počasí užívají hvězdy?
Nožky dvacetileté modelky. Komu asi patří? Foto:
Tělo jako bohyně a přitom jí už je přes padesát. Neuvěříte, které české zpěvačce patří tyhle luxusní nožky.
Krásná Nikol se v posledních letech věnuje především charitě Foto:
Nikol Lenertová (38, bývalá finalistka Miss České republiky a později televizní moderátorka, se po letech ukázala ve společnosti. Se svým partnerem má už dva syny. Proč se nehodlá vdávat?
Boty jsou pro Heidi Janků prostě největší hřích života Foto:
To by snad nebyla žena ženou, kdyby nemilovala nakupování. Zpěvačka Heidi Janků si sice oblečení vybírá s rozumem, ale boty, to je její smrt.
Ani výzdoba okolo domu nesmí chybět Foto:
Zpěvačka a moderátorka Heidi Janků (51) si s Vánoci hlavu nedělá. Dárky nakupuje s předstihem a s radostí a vánoční cukroví tradičně dostává od tety.
To nás snad šálí zraky... Foto:
Přestože se zpěvačce Heidi Janků nedá upřít snaha se načančat, tohle se zkrátka nepovedlo. A atletka Zuzana Hejnová by do svého týmu kromě trenéra a fyzioterapeuta potřebovala zjevně alespoň občasný...
Zpěvačka Heidi Janků (50) je sice věkem už babička, ale tělo má stále jako teenagerka. Ve svém domě v Uhříněvsi, kde žije s manželem Ivo Pavlíkem, si pořádně užívají. Hlavně když je teplo a Heidi...
Zpěvačka Heidi Janků (50) žije s manželem Ivo Pavlíkem v příjemném jednopatrovém domku v Uhříněvsi. Mají tu opravdovou pohodu. Dříve bydleli ve Všestarech u Velkých Popovic, ale pak se rozhodli...
"Kratší je vždycky lepší než delší," konstatovala Heidi Janků po skončení přehlídky F&F v Londýně. A i když uvádí na TV Barrandov erotickou show, svými slovy nic košilatého nemyslela.

reklama

reklama

reklama