hitparáda

Tohle jsou nejděsivější fotky pavouků na internetu Foto:
Co když v koupelně, v obýváku nebo třeba rovnou v posteli narazíte na opravdu velkého pavouka? Dostanete paniku, zabijete ho pantoflí, nebo ho vezmete do dlaně a vynesete ho na zahradu?
100 názvů pro mužské přirození. Foto:
VAROVÁNÍ: Článek obsahuje extrémně velké množství vulgarismů. Vaše slovní zásoba bude nenávratně rozšířena.
Adele proměna  Foto:
Adele (27) šla do sebe! Nejenže její hit Hello drtí přední příčky hudebních hitparád, nyní se zpěvačka snaží zhubnout nadbytečná kila. Na Instagram umístila snímek z tělocvičny, na kterém je jasné,...
V novém vklipu Vánoční fanatik je to samá pěkná dekorace. Foto:
Naše reportérky jsou natolik populární, že se o jejich přízeň ucházejí přední filmová studia. Dokonce i to, které dostalo za úkol natočit videoklip ke společné sváteční hitovce Vánoční fanatik....
Britney "vyrostla" konkurence Foto:
Dej si pozor, Britney! Narostla ti konkurence, a když říkáme, narostla, tak to myslíme vážně. Tato žena opravdu narostla do gigantických rozměrů a snaží se prorazit v showbyznysu.
Paris Hilton má nový klip Foto:
Paris Hilton ukazuje své úžasné tělo v sexy prádle v právě vydaném hudebním klipu k jejímu novému singlu "High Off My Love". Prý s ním chce dobýt přední příčky hitparád.
Star Wars Foto:
Pharrell Williams boří svým singlem Happy světové hitparády a nyní se jeho hit dostal i do Star Wars. Podívejte, jak tančí Darth Vader, C-3PO nebo píseční lidé.

reklama

reklama

reklama