hledání

Seznámíte se? Foto:
Hodně lidí to zažilo, stáhnete si aplikaci, která vám má pomoct s hledáním pravé lásky. Potom ale skončíte u screenshotů těch nejhorších profilů a posíláte je přátelům, aby se taky pobavili.
Takhle mohla vypadat... Foto:
Poprvé ji lidé spatřili už v šestém století, ve dvacátém ji fotografovali, teď ji našli mrtvou na břehu!
Uff Foto:
Doufala, že jí appka pomůže s hledáním životní lásky, ale stal se z toho největší trapas!
Najdete je? Foto:
V obrázku se skrývá šest slov, a i když je máte přímo před sebou, jejich hledání nějaký ten čas zabere. Za jak dlouho to zvládnete?
Jak vypadá nový Leo? Foto:
Fenomén hledání dvojníků už postoupil na celebritní level. V Rusku se objevil nový Leo a navíc v parádní uniformě. Jenže to není zrovna atlet. Jak by Leo vypadal, kdyby přibral tak půl metráku?
Našla jste už toho pravého? Foto:
Hledání, rychlá vzplanutí, rozchody, zlomená srdce a pořád dokola. Vždycky si myslíte, že je to konečně ON a po chvíli se ukáže, že do pana Božského má daleko. A tak hledáte dál… A víte co? Takhle...
Nemají vaši sousedi podobné fotky?  Foto:
Až na to příště dostanete chuť na nějakém netradičním místě, dávejte si pozor, jestli nejste náhodou v prosklené kanceláři v dohledové vzdálenosti od dalších budov. Jeden novozélandský pár se...
Chcete vypadat lépe? Tady jsou možnosti. Foto:
Zapomeňte na omlazující krémy a hledání triků, které používají hvězdy showbusinessu, ve světě se na to jde jinak. Možná při zkrášlovacích procedurách budete vypadat jak z hororu, ale výsledky prý...
Víte, na jaké straně máte nádrž? Foto:
Zaměstnanci benzínové pumpy natočili zákaznici, která předvedla neuvěřitelné číslo při hledání vlastní benzinové nádrže. Videem se baví celý internet.
Monika je vždy usměvavá...tedy než zjistí, že ztratila svůj oblíbený svetr.  Foto:
Monika Absolonová dokazuje, že zamilovaní lidé létají hlavou v oblacích. Během benefičního večera Srdce pro děti totiž ztratila svůj drahocenný svetr! Našla ho?

reklama

reklama

reklama