H&M

Rihanna a Sarah Jessica Parker Foto:
Mrknětě se na vtipné koláže, které boří internet. Obě celebrity se ukázaly a slavnostním gala večeru v MET muzeu a ctily dress code inspirovaný čínskou kulturou. Jejich snaha však ovoce nesklidila.
Beyonce  Foto:
Do newyorského Metropolitního muzea včera večer přišly celebrity světového formátu, aby se zúčastnily každoročního plesu.
Oblékněte se do školních lavic podle Emmy Watson. Hravá a pohodlná móda je vždy in. Nechte se tedy inspirovat...Zeptali jsme se módních stylistů, na co letos nezapomenout.
Malý George dostal od rodičů nakonec králíčka plyšového Foto:
Dnes je to přesně rok, co vévodkyně Kate přivedla na svět malého následníka trůnu prince George. Malé princátko se má čile k světu a už proběhla i oslava narozenin, a to v režii prarodičů...
Víte, co dělala Kim Kardashian, než se stala slavnou? Pracovala jako stylistka celebrit. Mezi její klienty patřily např. Lindsay Lohan a Paris Hilton. Kim je tedy zaručeně skvělý zdroj inspirace v...
Supermodelka Gisele Bündchen se rozhodně o práci supermodelky nemusí bát. Pět měsíců po porodu své dcery Vivien se může pyšnit výstavní postavou.
Je až neuvěřitelné, že některé ženy nestárnou, ba naopak. Důkazem je herečka Vanessa Paradis, která ve svých čtyřiceti letech vypadá spíše jako náctiletá holčička.

reklama

reklama

reklama