identita

Justin hledá tuto dívku. Neznáte ji?  Foto:
Populární zpěvák nahrál na sociální síť snímek této krásky a snaží se zjistit, kdo to je! Identita krásné dívky, která je velice podobná modelce Irině Shayk, zatím není potvrzena.
Mladý muž si před smrté přál snímky ze svatby Foto:
Muž (27), jehož identita je neznámá, má nevyléčitelnou formu rakoviny. Před smrtí se chtěl oženit. Jelikož však nechtěl z žádné dívky udělat mladou vdovu, rozhodl se pro zcela netradiční řešení.
Matt Kroc se stal ženou, železnou ženou. Foto:
Byl to jeden z nejtvrdších mužů planety, ale to už je minulost. Matt Kroczaleski je teď žena, která se nechává oslovovat jako Janae Marie Kroc.
Slečno, žiletka by nebyla?  Foto:
Ayan Zhademov je skvělý student, dobrý přítel, ale bohužel ošklivá ženská. A právě to mu zlomilo vaz, když se snažil udělat přijímací zkoušky na vysokou školu místo své přítelkyně.
Snímek Kapitán Amerika 3 má podtitul Občanská válka. A fanoušci komiksů Marvel se mají, na co těšit.
Moderní filmová love story Pohádkář - Bude na co se dívat! Foto:
Už 6. listopadu vstupuje do kin moderní filmová love story režiséra Vladimíra Michálka Pohádkář podle scénáře Marka Epsteina na motivy stejnojmenného bestselleru Barbary Nesvadbové.
10 neuvěřitelně užitečných webů  Foto:
Až si příště budete potřebovat vytvořit novou identitu, zjistit kolik sekund zbývá do Vánoc nebo si jen vytvořit jednorázovou e-mailovou adresu, dejte na naše tipy!
Mariusz Trynkiewicz přezdívaný Satan Foto:
Hodně znepokojující zprávu uveřejnil polský zpravodajský server fakt.pl. Podle něho se sadistický pedofil Mariusz Trynkiewicz, propuštěný minulý týden z vězení, skrývá pod falešnou identitou v České...

reklama

reklama

reklama