Ivana Trump

Co ženy na starších mužích přitahuje? Foto:
U žen zajíčkové prostě nebodují. Sice je to pěkné pobavit se s mladým nevybouřeným jinochem, ale většinu žen jeho dětinskost a nevyzrálost začně brzy štvát a najdou si staršího muže. A to nemusí být...
Donatella Versace Foto:
Paris Hilton je pasé. Toto jsou ženy, které byste si měli zapamatovat.
Eric Trump se svou manželkou Larou Foto:
Nejmladší syn miliardáře Donalda Trumpa a Češky Ivany Trumpové Eric je od včerejška ženatý muž.
Podnikatelka Ivana Trump - Obrázek 2 Foto:
Jedna z nejslavnějších Češek, bývalá česká lyžařská reprezentantka, podnikatelka a milionářka Ivana Trump, dnes slaví 65. narozeniny. Mrkněte se, jak se z krásné modelky postupně stal botoxový...
Olympijská vítězka Eva Samková Foto:
Pravidelný přehled toho, co se minulý týden ve světě slavných událo, začínáme poděkováním všem sportovcům, kteří nás tak skvěle reprezentovali na Zimních olympijských hrách v Soči 2014.
Babička Ivana se svou vučkou Foto:
Dědička velkého impéria Ivanka Trump (32) se ráda chlubí na sociální síti svými poklady. Instagram jí slouží jako rodinné album. A v něm se občas najdou věci!
Před světem ani médii svého syna neskrývá. Jen dva dny po porodu se krásná maminka Ivanka Trump (31) pochlubila svým novorozeným chlapečkem. Prozradila už i jeho jméno.
Arabelle Rose Kushner a její maminka Ivanka Trump Foto:
Podnikatelka Ivanka Trump (31) se nechala nafotit dva týdny před porodem. Mateřství jí evidentně svědčí.
Podnikatelka Ivanka Trump se na sociální síti pochlubila svou okouzlující rodinkou. I když do soukromí skoro nikoho nepustí, s fanoušky se o pár fotografií z rodinného alba přece jen podělila.

reklama

reklama

reklama