Jack Nicholson

Myslíte, že je to někdo z těchto pánů? Foto:
Spekulace o tom, který slavný herec by mohl být šiřitelem HIV, nabírají obřích rozměrů. Den ode dne přibývají jména potenciálních adeptů.
Harry Potter - velká síň byla inspirovaná kolejí Christ Church College a Durham Cathedral Foto:
Kdo by si nechtěl udělat výlet do míst, kde kouzlil Harry Potter, řádil Bruce Willis, zešílel Jack Nicholson nebo honili duchy Krotitelé duchů? A víte, kde tato místa jsou? My ano!
To je podoba... Kdo je kdo? Foto:
Marně jsme si lámali hlavu nad tím, koho nám Mel Gibson připomíná! Od první chvíle, kdy jsme ho ve Varech uviděli, se nám zdál někomu podobný... Přišla na to naše šefredaktorka Jana, říkala "Já...
Diane Keaton ve filmu Lepší pozdě nežli později Foto:
Symaptická herečka (68) a držitelka Oscara se při nedávném rozhovoru pro magazín People přiznala, že lituje toho, že se nikdy nevdala.
Nádherná Eva v Paříži Foto:
Týden byl rušný a přinesl zajímavé události a bohužel i ztráty na životech. Vybíráme z toho nejzajímavějšího a jako vždycky přidáváme i něco navrch:-)
Jack Nicholson získal za svou kariéru tři Oscary Foto:
Americký herec Jack Nicholson (76) popřel, že by šel do hereckého důchodu kvůli údajným problémům s pamětí. Mozek mu prý šlape jako hodinky.
Jack Nicholson se těší do hereckého důchodu Foto:
Americký oscarový herec Jack Nicholson (76) se rozhodl ukončit svou hereckou kariéru. Z filmového prostředí se vytratil tiše a nenápadně kvůli výpadkům paměti.
Catherine Zeta-Jones rozpad manželství nese velmi těžce Foto:
Herečka Catherine Zeta-Jones (43) se po rozchodu se svým manželem Michaelem Douglasem (68) naprosto ztrácí před očima. A přátelé o ni mají strach.

reklama

reklama

reklama