Jana Švandová

Vašek alias Milánek vytáhl při jedné scéně zbraň! Foto:
Noid si nedávno střihl svoji svatbu v reálu, nyní se chystá na tu seriálovou. V seriálu Svatby v Benátkách bude říkat své ano Janě Švandové. A že to nebude jen tak obyčejná svatba, napovídají i...
Neobvyklý pár s velkým věkovým rozdílem Foto:
Pasé je už pár Brangelina, in jsou nyní Švanoidovi! Spojení dvou českých celebrit dalo za vznik také nové dvojici!
Herečka Jana Švandová neztratila šmrnc Foto:
Herečka Švandová v ohrožení života. Nečekaný převoz do nemocnice všechny vyděsil. Jaké bude mít její hospitalizace následky?
Herečka Jana Švandová ráda cestuje. V dnešních VIP zprávách se rozpovídala o tom, jak v Jižní Africe našla svou dceru! Foto:
Jana Švandová si umí život vychutnat. Ráda cestuje – a zvlášť nedá dopustit na Jižní Afriku. Tam prý jezdí léta za odpočinkem, za golfem i za vínem. V Africe také našla svou adoptivní dceru!
Herečka Jana Švandová vypadá neuvěřitelně Foto:
Herečka Jana Švandová se rozhodně nechystá do důchodu. Postavu má jako ve dvaceti, sexy střih platinových vlasů jí neuvěřitelně sluší, a navíc se vášnivě věnuje golfu. Právě se vrátila z dovolené v...
Nová posila oblíbeného seriálu Cesty domů Veronika Freimanová (57), která hraje v posledních letech čím dál více role babiček, zřejmě ví, jak zastavit čas. Vypadá totiž naprosto fantasticky.
Herečka Sabina Laurinová (41) v poslední době trávila hodně času na Slovensku, kde natáčela nový sitcom. O dcery Valentýnku a Mayu se zatím starala celá rodina. A Sabina? Ta si při práci paradoxně...
Jana Švandová měla složitou pubertu Foto:
Herečka Jana Švandová prozradila, že prožila hodně nešťastnou lásku. Otevřený rozhovor poskytla VIP Zprávám, které natáčely v zákulisí představení Terasa v Divadle Bez zábradlí. Podívejte se na VIDEO.

reklama

reklama

reklama