Jitka Čvančarová

Kdo ve Varech nejvíce zazářil? Foto:
Kdo při letošním slavnostním zahájení karlovarského festivalu nejvíce okouzlil?
Video VIP zprávy: Daniela Peštová má ráda šperky, a tak na představení kolekce šperků své kamarádky nemohla chybět Foto:
Modelka Pavlína Němcová se rozhodla pověsit modeling na hřebík a rozjíždí nový byznys. Stala se návrhářkou šperků.
Video Top Star magazín: Dara Rolins a její první kolekce oblečení Foto:
Dara Rolins si – po odskoční do role designérky nábytku – nedávno vyzkoušela také roli módní návrhářky. Zpěvaččina charitativní kolekce je určená pro maminky a jejich ratolesti.
Halina Pawlowská Foto:
Podívejte se na prsa našich slavných žen. Která ňadra se vám líbí?
Celebrity slavnostně přestřihávaly pásku. Foto:
Přední české hvězdy se v úterý odpoledne sešly v centru Prahy, aby slavnostně otevřely kosmetický salon.
Některé z přítomných dam měly opravdu odzbrojující výstřihy! Víte, která zaujala těmito zbraněmi? Foto:
Slavnostní zahájení karlovarského filmového festivalu bylo přehlídkou úchvatných rób, skvěle střižených obleků, ale také velkých výstřihů s dechberoucím výhledem!
Napadený herec, expřítel Jitky Čvančarové Ján Jackuliak Foto:
Slovenský populární herec a expřítel Jitky Čvančarové Ján Jackuliak (35) skončil v nemocnici. Cestou z divadla ho v Bratislavě přepadli čtyři muži, kteří ho surově zmlátili a okradli. Málem přitom...
Justin Bieber na další pařbě Foto:
Týden si celebrity tentokrát daly pěkně dramatický. Začal smrtí oscarového herce, média zásoboval skandály Justin Bieber, missky málem uvěznil cyklon a ples v Opeře tomu všemu dal korunu.
Jitka Čvančarová Foto:
Vidět vnadnou herečku Jitku Čvančarovou (35) jako blondýnu, to se nám poštěstilo na slavnostní premiéře filmu, kde hraje náhradnici Irenku.
Jitka Čvančarová a olympijský vítěz David Svoboda Foto:
Herečka Jitka Čvančarová se nezdá. Chvilku se sice jevila jako mamina od plotny, ale teď šokovala sexy fotkami, kde se prohání v červeném Ferrari. A co víc! V kuchyni ohrožovala pistolí olympijského...
Jennifer a Jitka Foto:
Podzim to rozjel na plný pecky a tak i celebrity sáhly do skříní po svetrech a šálách. V módní hořčicově žluté jsme zastihli hned dvě herečky: Jennifer Lopez (44) a Jitku Čvančarovou (35). Která se...
No tak já se do toho teda pustím, no... Foto:
Vyvést šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha z míry, to není jen tak. Krásnému týmu VIP zpráv se to ale povedlo. A jako spojenci pomáhali za jeho zády dokonce Zdeňkovi zaměstnanci!
Jitka Čvančarová byla tentokrát za dámu Foto:
Herečka a moderátorka Jitka Čvančarová si teď sice užívá především roli maminky, ale občas pracuje nebo si zajde i na nějakou společenskou akci. Na jedné z nich si splnila i svůj tajný sen.
Jitka Čvančarová vystupuje z vrtulníku Foto:
Herečka Jitka Čvančarová nafotila s Martinem Dejdarem fotky do nového kalendáře přímo ve vrtulníku. Ona na fotkách hraje zlodějku, která společně s imitátorem Barta Simsona krade maso.

reklama

reklama

reklama