Josef Vojtek

Martina od malého Adámka Vojtka zjistila, co byho určitě dostalo. Foto:
Pepa Vojtek bude mít páté dítě. Zatím má tři syny a jednu dceru. Ale pouze jediné jeho partnerce se povedlo dostat z něj více než jednoho potomka – stávající manželce Jovance.
Eva Decastelo Foto:
Pepa Vojtek se bojí pouze uniformovaných motorkářek a Jan Revai vidí ženy na motorce jako zatraceně sexy
Video VIP zprávy: Pepa Vojtek teď vystupuje s triem Inflagranti Foto:
Bach nebo Vivaldi mohou znít nejenom jako klasická muzika, stejně tak Metallica, Europe, nebo Queeni mohou znít, jako by se hráli pro filharmonickou síň.
II. vicemiss Karolína Mališová, Česká Miss Nikol Švantnerová a I. vicemiss Andrea Kalousová s Gabrielou Kratochvílovou Foto:
Novou Česká Miss 2015 vybrala dvacetičlenná porota v čele s ředitelkou soutěže Marcelou Krplovou.
Skupina Kabát získala zlatého slavíka po roční pauze Foto:
Pepa Vojtek sice ze Státní opery zdrhnul ještě před koncem přímého přenosu, ale svěřil se nám s prvními pocity po znovudobytí prvního místa. Loni totiž trvalku české hudební scény sesadila skupina...
Státní opera těsně před zahájením vyhlášení výsledků ankety popularity Český slavík 2014 Foto:
Některé zajímavé věci se stávají mimo záběry kamer a mohou je tak vidět jen ti, co jsou na místě. A protože tým Prima-Style.cz byl na místě, přinášíme vám pár perliček.
Video VIP zprávy: Takhle vypadala moderátorka odpoledních zpráv Sandra Parmová Foto:
Sandra, Roman, Monika. Tahle silná trojka vám každý všední den přináší Odpolední zprávy, které si zapíná čím dál tím víc diváků.
Výstava s názvem Slané ženy v divadle Broadway Foto:
Výstava fotografií, které zachycují nemocné cystickou fibrózou s názvem Slané ženy se konala v divadle Broadway. Jako první se na výstavu přišli podívat např. Josef Laufer, Marek Vašut, Pepa Vojtek a...
Karel Kameník s novou přítelkyní Foto:
Tak tohle pro herečku Sabinu Laurinovou příjemné určitě nebylo. "Sába" (jak jí v branži všichni říkají) je známá dobrými vztahy se svými expartnery a ten poslední, zubař Karel Kameník, na...
Moderátoři vypadají docela osvěženě Foto:
Ledovou výzvu přijali od vedoucího vydání VIP zpráv i moderátoři Ivana Gottová a Petr Vágner.
Je to jen pár dnů, co se Libuška Vojtková rozešla se svým přítelem podnikatelem Ivanem Bleyerem. A už má jiného! Nebo že by to bylo úplně jinak?
Libuška Vojtková se synem Matýskem Foto:
Tanečnice a choreografka Libuška Vojtková nemá na muže zrovna štěstí. Po nevydařeném manželství s rockerem Pepou Vojtkem randila s Mariánem Vojtkem a nakonec i s Ivanem Bleyerem.
Zpěvačka Sabina Laurinová s dcerou Valentýnou, která chce být tanečnicí Foto:
Premiéra nového muzikálu byla dobrým důvodem k tomu ukázat trochu ze svého soukromí, což si byly slavné osobnosti vědomy. Ukázat krásnou dceru nezapomněla ani zpěvačka Sabina Laurinová (42).
Všichni aktéři muzikálu si moc dobře rozumí Foto:
Nahlédli jsme do zákulisí těsně před začátkem premiéry nového rodinného muzikálu Adam a Eva. Co nás v šatně čekalo?

reklama

reklama

reklama