Justin Theroux

Těhotná Jennifer Aniston? Je jí 47 let. Foto:
Spekulací ohledně těhotenství herečky Jennifer Aniston bylo již několik. Jenže čeho je moc, toho je příliš. Herečka už neunesla tlak okolí a médií, a tak se rozhodla vydat oficiální prohlášení, ve...
Když Jen viděla, jaký vztah má Sandra s Louisem, rozhodla se do toho jít také. Foto:
Dosud bezdětná hvězda seriálu Přátelé se nakonec ještě stane maminkou! Po letech problémů a trápení kvůli otěhotnění se z dobré zprávy těší ona i její manžel Justin Theroux. Jak se všechno seběhlo?
Jennifer a Justin jsou už manželé. Foto:
Opravdu se bohyně mnoha žen i mužů a hvězda seriálu Přátelé konečně dostala pod čepec? Zahraniční média tvrdí, že ano. Po třech letech od zasnoubení a množství falešných zpráv o jejích vdavkách si...
A jedna pusinka na ouško... Herečka Jennifer Aniston se svým Justinem Therouxem Foto:
Vypadá to, že se Jennifer Anistonová vdá za přítele Justina Therouxe 26. července v Mexiku. Svatba by měla být v San Jose del Cabo´s Flora Farm, kam herečka ráda jezdí na prázdniny. Informaci přinesl...
Příklad, jak znovu vyvolat spekulace o těhotenství? Být slavná herečka po čtyřicítce, mít exmanžela, který je otcem multirodiny a vzít si na premiéru saténové šaty. Přesně jako Jennifer Aniston.
Minulý týden to vypadalo na válku prstenů. Herečky Jennifer Aniston i Kate Hudson jimi před objektivy fotografů doslova mávaly. Tak která se vdá dřív?
Americká herečka Jennifer Aniston (44) asi vážně zůstane na ocet. A to se už zdálo, že po krachu manželství s hercem Bradem Pittem (49) konečně našla toho pravého prince, Justina Therouxe (41)....
Herečka Jennifer Aniston a její snoubenec Justin Theroux mají tolik práce, že se ani nestíhají vzít. Svatbu už dvakrát odsunuli. Teď přátelům oznámili, že se vezmou o Vánocích.
O sňatku herečky Jennifer Aniston a jejího snoubence Justina Therouxe se napsalo už opravdu hodně. Svatba, která měla být údajně 8. března, se přesunuje prý na květen. Důvod?
Americká herečka Jennifer Aniston (44), která je známá i díky oblibě zdravého životního stylu, přiznala, že se dříve ke svému tělu chovala velmi drasticky.

reklama

reklama

reklama