Kalifornie

Jste závislí? Foto:
Sledujete, co sdíleli vaši přátelé, nebo stránky, které jste lajkli? Váš mozek si mohl vytvořit na Facebooku závislost. Americký vědec Ofir Turel z Kalifornie zkoumal uživatele Facebooku a dospěl k ...
Dojemné, že?  Foto:
Šestiletý Alex z Kalifornie letos v létě zjistil, že dárky nenosí Santa Claus, ale kupují je rodiče. Požádal tedy matku a otce, zda by letos nedonesli dárky raději lidem bez domova, kterých bylo v...
Paula Nicole Palacios Narvaez  Foto:
Paula Nicole Palacios Narvaez (6) byla unesena loni v prosinci. Její únosci nyní prozradili, že dívku prodali do Kalifornie, kde se měla stát nedobrovolným dárcem orgánů.
Co to je? Mimozemšťan ,nebo nejapný žert?  Foto:
Mladá dívka z Kalifornie slyšela na zahradě neobvyklé zvuky připomínající zoufalé sténání. Když vešla ven, našla mrtvého tvora, kterého nemohla identifikovat.
Na svatebním menu svíčková nebyla. Foto:
Dost netradiční oslavu si připravil jeden pár z Kalifornie. Na zahradě, kde se svatba konala, vztyčil „marihuanový bar“, kde si svatebčané mohli vybrat z třinácti druhů drogy za pomoci zkušeného...
Některé přešlechtěné rasy k tomu ale mají dispozice. Foto:
Zdá se to jako ponižující soutěž, ale než začnete odsuzovat, tak se zamyslete nad tím, kde se asi vzal váš oblíbený pes z reklamy na Fofolu. Ne, to není žádná 3D animace!
Máte chuť na smaženého hlodavce? Foto:
Devorise Dixon z Kalifornie tvrdí, že našel ve svém balíčku z populárního řetězce rychlého občerstvení obalovaného hlodavce. Že by proběhla úprava jídelníčku a zařadili několik neobvyklých pochoutek?
Natáčení porna bude v Kalifornii kontrolováno státem? Foto:
LOS ANGELES – Stát Kalifornie přišel s reformou ohledně porno produkce. Vyžaduje zvýšení bezpečnostních standardů, aby se zabránilo šíření sexuálně přenosných chorob. Ale nezachází už příliš daleko?
Party byla veliká Foto:
St. Patricks day je svátek, který se v USA slaví ve velkém. Studenti vysoké školy ve státě Kalifornie ukázali celému světu, že umí pařit líp než my všichni dohromady.
Cameron Diaz a její nová láska rocker Benji Madden Foto:
Herečka ukázala na červeném koberci prstýnek, který ihned vyvolal spekulace týkající se jejího zasnoubení.
Po velkých neshodách se sousedy prodává kanadský zpěvák Justin Bieber (20) své sídlo v Kalifornii. Zálusk na něj má sestra slavné Kim Kardashian Khloe (29). Má to ale háček. Bieber musí nejdřív...
Paul měl své bratry velice rád... na fotce s bratrem Calebem na jeho svatbě šest týdnů před Paulovou smrtí Foto:
Celá rodina je pochopitelně "zničená" Paulovou předčasnou smrti v sobotu 30. 11. na sedadle spolujezdce svého vozu Porsche Carrera GT v Kalifornii.

reklama

reklama

reklama