kanál

Fotbalová a youtuberská hvězda v jednom videu. Foto:
Ani jeden z nejlepších fotbalistů světa neunikl popularitě našeho Mishy. Tedy tak trochu.
Za co byl youtuber zatčen? Foto:
Problémový youtuber měl další potíže se zákonem? Čím naštval policisty tentokrát?
Co si myslí Madbros o dalších youtuberech? Foto:
A co si myslí o reakčních kanálech a všemožných názorových videích?
Chcete vědět, jaká je dominantní tlapka vašeho chlupatého miláčka?
Dopadlo to ale dobře Foto:
Fatty Family zaplakala, když zjistila, že její oblíbený bavič dostal ban. Hrozil tak konec streamů, jenže Fatty se z toho vzpamatoval.
Líbí se vám nový král popu? Foto:
Americký televizní kanál Sky Arts natáčí film o životě tří světových celebrit těsně po teroristických útocích na USA. Kromě Michaela Jacksona se snímek bude zajímat o Liz Taylor a Marlona Branda.
Lékařka s odporným koníčkem  Foto:
Dermatoložka z USA, které se přezdívá „Pimple Popper“ (mačkačka pupínků), uveřejnila na YouTube kanál další nechutné video.
Bizarní  Foto:
Kam se hrabe Teri Blitzen, tato youtuberka má fanoušky po celém světě díky netradičnímu kanálu, který má již miliony odběratelů. Mezi její nejsledovanější videa patří například koupel v kečupu,...
Justin má ctitelky Foto:
Taneční skupina Acrobots vydala na svém YouTube kanálu originální video, na kterém dívky tančí na futuristickém hoverboardu.
Maska ze spermatu  Foto:
Tracy Kiss (28) je oblíbená blogerka, která má úspěšný kanál na YouTube. Tam pravidelně testuje nové kosmetické produkty a procedury. Nyní však všechny šokovala svým nevšedním tipem.
Chcete být slavní jako Jirka Král, Teri nebo Fatty? Foto:
Taky jste přemýšleli, jak to dokázat, aby vás sledovaly statisíce lidí? Slavná vlogerka Fleur DeForce má přes milion odběratelů a teď prozradila svůj klíč k úspěchu. Už zakládáte kanál na YouTube?
Teri už videa nebaví? Foto:
Jedna z nejúspěšnějších vlogerek v Česku Teri Blitzen se pustila do halloweenských příprav a pověsila na svůj youtubový kanál několik videí s duchařskou tématikou, třeba tutoriály na halloweenské...
Inspirace pro zahradní výzdobu? Foto:
Vypadá to tu jako z hororu a vlastně to tak trochu scéna děsivého filmu je. Před více než 60 lety se tu utopila holčička a muž, který ji našel plavat ve vodě společně s její panenkou, tvrdil, že...

reklama

reklama

reklama