kandidát

Britská královna hledá umývače nádobí Foto:
Buckinghamský palác vypsal konkurz na post umývače nádobí. Pro vybraného kandidáta na daný post je vypsána šílená částka.
Kdo je větší zlosyn? Foto:
Slavná spisovatelka se ráda vyjadřuje ke všemu, co se ve světě děje, a přes sociální sítě komunikuje se svými fanoušky. Tentokrát přispěla do diskuze, jestli je republikánský kandidát Donald Trump...
Spider-Man se vrací do rodiny marvelovských superhrdinů Foto:
Spider-Man se vrátí do rodiny superhrdinů Marvel (i když si ho Sony bude dál hlídat – více v článku). A je jasné, že omládne. Kdo bude hrát "Spíďu" v nejbližším filmu?
Toaleta, zdroj peněz?  Foto:
Společnost OpenBiome totiž shromažďuje výkaly za léčebným účelem. Ty totiž pomáhají v léčbě kolitidy, což je onemonění střevní sliznice. Díky tomu je o ně velký zájem.
Jak okořenit fotky z dovolené  Foto:
Fotografie soch nepatří zrovna k těm neatraktivnějším. Okořeňte si fotografie z letošní dovolené trochu netradičním způsobem. Inspirujte se v naší fotogalerii šikovných turistů.
Žhaví kandidáti na Darwinovy ceny  Foto:
Nový rok teprve začal, my už ale teď máme ty nejžhavější kandidáty na Darwinovy ceny z celého světa. Protože jak jinak se dají nazvat tihle šikulové?
Finalisté absolvovali i hodinu řečnictví s Janem Přeučilem. Foto:
Vyhlášený gentleman dorazil na soustředění soutěže Muž roku, aby kandidáty na nejkrásnějšího muže České republiky naučil, jak mluvit, stát i jednat. A co si o letošních soutěžících myslí?
Nejbizarnější úmrtí, co se opravdu stala  Foto:
Neuvěříte, jak jsou někteří lidé schopni nechtěně zabít sami sebe. Podívejte se na žhavé kandidáty na Darwinovy ceny.
Pája si vzala Evu Foto:
Zúčtování ve Vile VyVolených bylo velmi napjaté. Vladko s Honzou, kteří jdou zítra také do Duelu, nemohli hlasovat a o tom, kdo bude "vypalcovaný", rozhodovalo jen dámské osazenstvo vily. A...
V reálu by se Vladko takhle neradoval... Foto:
Thomas je v izolaci s pásovým oparem. "Doktor mi řekl, že to mám z nervů," svěřil se ve zpovědnici. Aktuálně je největším kandidátem na dalšího pacienta Vladko. Tomu ujíždějí nervy už...

reklama

reklama

reklama