Kašpárek

Jak poznáte, že má muž malý penis? Foto:
Chtěli byste vědět, jestli má váš vysněný kluk v kalhotách malého kašpárka? Podle těchto znamení na to přijdete během chvíle!
5 znaků, podle kterých poznáte, že má malý penis. Foto:
Chtěli byste vědět, jestli má váš vysněný kluk v kalhotách malého kašpárka nebo pořádného hřebce? Podle těchto znamení na to přijdete během chvíle?
Maly penis muzete zvetsit. Foto:
Mít malého kašpárka sice neznamená, že s ním nelze zahrát velké divadlo, ale co si budeme povídat, není to žádná výhra v loterii. Existují však způsoby, jak svoji chloubu zvětšit! Tyhle určitě zkuste:
Bude dneska velké divadlo? Foto:
Všichni známe frázi, že s malým kašpárkem se dá udělat velké divadlo. Ale vždycky to spíš zní jako útěcha, než jako pravda. Tady jsou polohy, při kterých se bude cítit jak alfasamec i ten, komu...
Holky málokdy něco nechají náhodě Foto:
Ženy před svými muži vždy řeknou, že na velikosti přece nezáleží. Na kávičce či dvojce vína si mezi sebou pak ale povídají něco jiného... Díky pár trikům můžete svým kašpárkem předvést takové divadlo...
Poodkryli jsme pro vás téma, nad kterým se nejraději chichotají ženy nad sklenkou dvojky bílého. Malí cvrčkové. Kašpárci a pindíci. Co s nimi, když vám přijdou do cesty?

reklama

reklama

reklama