Kateřina Sokolová

Někdo je ochoten dát za kabelky i desítky tisíc korun. Co vy? Foto:
Mít doma alespoň jednu kvalitní značkovou kabelku, to je asi sen každé ženy. A že si na ně některé slavné dámy opravdu potrpí. Někdy jde totiž vyloženě o úchylku.
Braňo Polák denně běhá deset kilometrů Foto:
Herec a zpěvák Braňo Polák (40) neuvěřitelně zhubnul. Bývalý člen chlapecké skupiny A-TAK měl vždycky sportovní postavu, ale nyní je vyloženě hubený. Není nemocný?
Až modelka Kateřina Sokolová (24) skončí s modelingem, rozhodně se nemusí bát, že bude bez práce. V klidu by se uživila mícháním koktejlů.
Modelka Petra Faltýnová (35) vyrazila na kubánskou Havana party v odvážných červených minišatech a společně s Jitkou Válkovou (21) a Kateřinou Sokolovou (24) si vyzkoušela práci barmanky.
Modelka a zpěvačka Jitka Válková (21) je už tři roky šťastně zamilovaná do fitness trenéra Mirka Cipry (40). Pokud se jí povede udělat v květnu maturitu, vyrazí společně na romantickou dovolenou po...
Herec a moderátor Lukáš Hejlík (33) má velmi blízko k přírodě. Sice už nebydlí jako poustevník na farmě u Brna, ale rozhodně nehodlá podporovat znečišťování ovzduší, a tak místo auta zvolil jako...

reklama

reklama

reklama