Kentucky

V opilosti Madonna tvrdila, že před koncertem rozhodě nepije.... Foto:
Madonna svými problémy s alkoholem začíná připomínat Ivetu Bartošovou. Na svůj poslední koncert dorazila s tříhodinovým zpožděním a namol opilá! Zpěvačka byla tak mimo, že si nepamatovala texty ani...
Baddie Winkle se odstěhovala do L.A., aby si byla se svou následovnicí Miley blíž. Foto:
Na věku nezáleží a důkazem toho je americká internetová celebrita Baddie Winkle z Kentucky. Narodila se v roce 1928, ale jako horlivá propagátorka marihuany a odvázaného životního stylu i řádí v 87...
Audrey Nethery  Foto:
Audrey Nethery (6) z Kentucky trpí Blackfanova-Diamondova nemocí. Ta jí však nebrání, aby byla internetovou senzací díky roztomilým videím.
Strašlivý příběh, který bohužel není ojedinělý Foto:
27letá žena z Kentucky, která vystavovala na sociálních sítích svého "nemocného" syna, kterému dlouhodobě podávala vysoké množství soli a tím ho zabila, byla odsouzena za vraždu.
Zlatá lékařská komora!  Foto:
Trest smrti je běžný v rozvojových státech Afriky, Asie i Jižní Ameriky, ale i ve vyspělých státech, jako je Japonsko a USA. Zde je přehled zemí, kde raději sekejte dobrotu.
Osmany Laffita se svým manželem Foto:
Česko-kubánský uznávaný návrhář Osmany Laffita se oženil. Po jednadvaceti letech si vzal svého přítele a manažera Guye P. Gheysense. Svatba se odehrála v Belgii.

reklama

reklama

reklama