kojenec

Špatná jídla pro kojence. Foto:
Máte snad naivní představu, že své malé ratolesti opravdu můžete dávat vše? Chyba! Těmito věcmi totiž můžete své dítě v prvních měsících života neblaze poznamenat.
Výrobci potravin mají fantazii... Foto:
Že najdete flašky rumu mezi potřebami pro kojence, se v supermarketu občas stane, jenže někdy za opravdu nevhodná označení nebo obaly mohou samy firmy. Vznikají tak šílené trapasy.
Žena malé děti "tetuje". Foto:
Už deset let se živí jako dětská fotografka a jemná dětská kůže ji za ty roky začala nudit. Žena ze Severní Dakoty se tak rozhodla, že děti "potetuje"!
Ollie Trezise Foto:
Ollie Trezise (2) se narodil se vzácnou vadou. V jeho lebce byl otvor, který se plnil tekutinou. Kvůli této vadě se jeho nos výrazně zvětšoval již v děloze. Mohl dýchat pouze ústy a již jako kojenec...
Muž (28) v britském Manchesteru se snažil prodat kojence v obchodním centru. Náhodných kolemjdoucích se ptal, zda by holčičku nechtěli koupit za 35 000 Kč.
Šokující cvičení s miminky: Jen pro silné povahy! - Obrázek 1 Foto:
Házet s miminkem, překrucovat mu ručičky a držet ho za nohy hlavičkou dolů?! To je jóga?! Prý ano - říká se tomu Baby Dynamics Yoga a dětem to prý v žádném případě nemůže ublížit. Vypadá to ale...
Nejflexibilnější žena světa Foto:
V osmi letech začala na své přání navštěvovat cirkusovou školu. Od desíti vystupovala jako profesionální hadí žena a podle jejích slov se od té doby nepřestala „kroutit“.
Tohle moc miminek asi nezažilo Foto:
Otec to vymyslel, matka natočila na video a pověsila na síť. Asi v domění, že je to legrace. Jenže měsíční miminko na volantu vzbuzuje spíš hrůzu, a tak na sebe vlna kritiky nedala dlouho čekat.

reklama

reklama

reklama