Kolumbie

Líbí se vám? Foto:
Čtyřiadvacetiletá Sharol Dayana Trujillo z Kolumbie bývala mužem. Podstoupila změnu pohlaví a plastičtí chirurgové jí pomohli, aby vypadala jako živoucí Barbie.
Magali Gonzalez Sierra  Foto:
Magali Gonzalez Sierra (14) z Kolumbie trpí syndromem předčasného stárnutí. Lékaři jsou přesvědčeni, že se nebude schopna dožít 16 let. Děti, které trpí touto nemocí, většinou zemřou do patnácti let...
Adriadna Gutierrez a Pia Alonzo Wurtzbach  Foto:
Ariadna Gutierrez z Kolumbie si užila titul nejkrásnější ženy světa pouze na dvě minuty. Moderátor totiž oznámil špatnou vítězku!
Tasemnice Foto:
Nad tímto případem kroutí hlavou kdejaký doktor. Muž (41) z jihoamerické Kolumbie zemřel na rakovinu, kterou dostal od parazita, konkrétně pak od tasemnice žijící v jeho těle.
Video VIP zprávy: Tom Cruise trhnul rekord - tři premiéry v jednom dni! Foto:
Tři členové štábu se zřítili v letadle při natáčení nejnovějšího snímku Toma Cruise.
Tohle je nechutné! Foto:
Nedávno proběhl šestý ročník Expotattoo, který se konal v Medellínu, v Kolumbii. Mohli jste vidět některé z předních světových tatérů, kteří kreslili obrázky inkoustově závislým fanouškům.
Paulina Vega Foto:
Novou Miss Universe se v americkém Miami stala Kolumbijka Paulina Vega 22. Zastoupení ve finále měla úchvatná korunka v hodnotě skoro 7,3 milionu Kč.
Caim Mortis je z Kolumbie a jeho proměna trvala 11 let Foto:
Spousta piercingu, spousta tetování, a to nejen na kůži! Tak vypadá ztělesnění zla. Satan nebo Ďábel, tak si nechává říkat jeden muž z Kolumbie, který si ve své přeměně doslova libuje! Co všechno...

reklama

reklama

reklama