křest

Jaroslav Dušek Foto:
Herec a improvizátor Jaroslav Dušek nebyl delší dobu vidět ve společnosti. Teď se ale objevil na křtu vína a překvapil svou novou image.
GoGoMan Foto:
Kvůli GoGovi zasahovala policie i záchranka. Co se na křtu v Košicích stalo?
Moderátoři posledních letošních zpráv ze zpravodajského kamionu Karel Voříšek a Klára Doležalová Foto:
Unikátní kamión Zpráv FTV Prima letos naposledy zamířil mezi své diváky. Dnes jste se s ním mohli rozloučit na pražském Staroměstském náměstí. S akcí byl spojen i křest charitativního kalendáře Je...
Agáta a dva nejkrásnější muži České republiky - Tomáš Dumbrovský a Jan Pippinger Foto:
Soutěž Muž roku 2014 sice již dva měsíce zná svého vítěze, ale do tohoto víkendu ještě nebyl pokřtěný kalendář na rok 2015. Při této příležitosti se kluci společně se soutěžícími z Miss Junior...
Petře by rozhodně nikdo netipoval její věk! Foto:
Česká zpěvačka Petra Černocká se opravdu nemění. Přestože už jí dávno není náct a je zasloužilou babičkou, může konkurovat svým mladším kolegyním!
Paula Wild v dobách své největší slávy Foto:
Kdysi bývala (a vlastně pořád ještě je...) nejslavnější českou pornoherečkou. Paula Wild se dávno živí jako kosmetička a používá téměř výhradně své "civilní" jméno Pavlína Nováková.
Bára Basiková a Kamil Střihavka Foto:
Na palubě lodi jsme načapali ztraceného Kamila Střihavku (49), krásnou Báru Basikovou (50) a zamilovaného Václava Noida Bártu (33). Co se za touto trojící skrývá?
Petra Faltýnová na křtu automyčky  Foto:
Modelka Petra Faltýnová přišla na křest kalendáře pražské automyčky s trvalou a nervózně se usmívala na všechny kolem. Možná to bylo tím, že o patro výš v klubu, kde se akce konala, seděl moderátor...
Tomio Okamura se svou krásnou přítelkyní Monikou Foto:
Tomio Okamura (41) ukázal sexy kočičku, Ilona Csáková (43) sexy tělíčko a Jiří Krampol (75) sexy vtípky. Ti všichni se potkali na křtu zpěváka Jarka Šimka
Modelka Simona Krainová má velice svérázné názory. Na křtu knížky Haliny Pawlowské se pořádně rozjela. Bylo tam spousta celebrit a Simona to komentovala sprostými slovy.
Zdeněk Macura a jeho nový sexy look Foto:
Na křest kalendář Girls and Business 2014 dorazil nečekaný host. Exmilenec Ivety Bartošové Zdeněk Macura přišel v bílém oblečku, s natočeným hárem a s batohem plným automobilových značek.
Gisele asi ráda provokuje, jinak si to nedovedeme vysvětlit... Foto:
Sezona vánočních večírků je v plném proudu. Některé se povedly a některé skončily dokonce kvůli tragédii. Hvězdy měly minulý týden pěkně rušný.

reklama

reklama

reklama