kurs

A Halloween může začít Foto:
Podívejte se na dokonalý make-up podle Nikki Shelley!
Tenhle chlápek si možná brzy bude říkat Bond, James Bond Foto:
Éra Daniela Craiga se blíží ke konci. Mezi hlavní favority se znenadání zařadil čtyřiačtyřicetiletý sympaťák s ryšavými vlasy.
Pauline Bubb, 47, byla šikanovaná vlastními dětmi. Foto:
Většina rodičů se každý den těší, až jejich ratolesti přijdou ze školy domů, Pauline se tohoto okamžiku děsila. Několik let žila ve strachu ze svých dětí.
VIP - Valentýnské vaření herců Foto:
Jak jste letos slavili Valentýna? Naši herci se den před tímto svátkem učili vařit na Valentýnském kurzu. Pustili se do přípravy šafránového rizota s krevetami a jako sladkou tečku připravili...
Video VIP zprávy: Monika Leová je útlocitná. Zabíjení humra jí nedělalo dobře Foto:
Humry, krevety, ústřice a mušle v Čechách moc neumíme připravovat… Není divu, nemáme tu moře! Od toho tu ale byl kurz vaření s webem Prima Fresh, kterého se zúčastnily i známé tváře FTV Prima.
Extravagantní make-up na Andree Verešové dělala přední světová vizážistka Hristina Georgievskyska Foto:
Andrea Verešová se rozhodla vrátit do školních lavic. Jako vystudovaná právnička už má "splněno". Ale nedá jí to...
Romana Pavelková a Hanka Mašlíková rozhodně myslí na budoucnost Foto:
Modelka Romana Pavelková (29) je rozhodně všestranná žena. Vedle modelingu a moderování se dala na další profesi, kde učí nové krásky to, co sama umí.
Americký herec Charlie Sheen se chová jako diktátor. Pokud se mu někdo nelíbí, prostě ho zničí. Naposledy přinutil producenty seriálu Anger Management, aby vyhodili herečku Selmu Blair.
Typická celebutante Paris Hilton Foto:
Nudí se, nudí, milá Paris Hilton. Překročila třicítku a už zdaleka tolik "netáhne" jako dřív. V kursu je teď její bývalá asistentka Kim Kardashian a Paris má spoustu volného času. Podívejte...

reklama

reklama

reklama