květina

Tesco má na Valentýna "speciální" nabídku. Foto:
V Británii se rozhodli vyjít svým zákazníkům vstříc a kromě květin, bonboniér a šampaňského má na sv. Valentýna i "speciální" nabídku, která na sociálních sítích vzbudila vzrušené reakce!
Řekni to po svém... Foto:
Češi vyjadřují lásku květinami, Poláci nikdy nepřestanou intenzivně milovat, Rakušané hledají partnery v klubech a pro Němce je důležitá důvěra a finanční zabezpečení.
Jednoznačně je to neotřelé. Hitem sezony se to asi nestane... Foto:
Po glitrových odrostech zde máme další novinku. Muži si nanášení glitr na vousy. Nevšední vánoční dekorace hýbe internetem. Jdete do toho?
Josef Rychtář zapaluje svíčku u pomníčku Ivety Bartošové Foto:
Dnes je to přesně rok ode dne, kdy se se svým životem rozhodla skoncovat Iveta Bartošová. V den narozenin svého manžela spáchala na železniční trati sebevraždu.
Video VIP zprávy: Henrietu Hornáčkovou její manžel zahrnuje knihami Foto:
Herečky ze seriálů Svatby v Benátkách, Cesty domů anebo Všechny moje lásky se nebojí žádné práce. A tak dámy nasadily gumové rukavice a šlo se makat...
Video VIP zprávy: Zpěvačce Haně Hegerové zřejmě přitížila smrt jejího dvorního skladatele, její zdravotní stav se zhoršil Foto:
Zpěvačka Hana Hegerová se už delší dobu kvůli špatnému zdravotnímu stavu neobjevovala na veřejnosti.
Fanoušci uspořádali Ivetě Bartošové rozloučení v kostele v Uhříněvsi. Foto:
V Kostele Všech svatých v Uhříněvsi se dnes od 15:00 uskutečnilo rozloučení fanoušků s oblíbenou českou zpěvačkou Ivetou Bartošovou.
Romantické filmy téměř každý muž proklíná! Nejen, že se na ně se svojí partnerkou, alespoň na začátku vztahu, je nucen koukat, ženy navíc očekávají, že se podle nich bude i chovat.
Rychtář dnes navštívil pohřební službu v Říčanech... Samozřejmě se svým kamarádem Standou.... Foto:
Objednat květiny pro zesnulou Ivetu Bartošovou a pak zase rychle do domu v Uhříněvsi. Vdovec Josef Rychtář finalizuje přípravy pohřbu, jehož detaily jsou stále tajné. Půl úterý strávil u výslechu na...
Daniela Peštová jako květinová víla Foto:
Topmodelka Daniela Peštová (43) se na slavnostní večer Premier Gala v rámci letošního Designbloku opravdu vymódila. Vypadalo to, jako by se vrátila do šedesátých let a znovu hlásala návrat...
Zdenička se nevrátila z duelu - Obrázek 5 Foto:
Od té doby, kdy jeho VyVolená Zdenička vypadla v duelu se Thomas chová nevyzpytatalně. Kdy by do něj na začátku soutěže řekl, že probrečí balení papírových kapesníčků, bude vrhat květiny přes zeď a...

reklama

reklama

reklama