Labe

Finalisté soutěže Muž roku 2016 Foto:
I letos proběhne soutěž o nejkrásnějšího Čecha Muž roku. Organizátor soutěže David Novotný představil dvanáct finalistů, kteří se 26. srpna v Beránku v Náchodě utkají o tento titul.
Na čem teď jezdí sanfranciští policisté? Foto:
Ze čtyřkolky se může stát vodní kluzák. Takže zloději, kteří chtějí vzít kramle přes vodu, jsou teď na sanfranciskou polici krátcí.
Ústí nad Labem - to je logo! Foto:
Všechno dneska musí mít logo. Jenže není logo jako logo. V Ústí nad Labem se vážně nebojí jít cestičkami, které měly být dávno zarostlé.
Semifinalistky Foto:
Včera se odehrál již třetí casting na semifinalistky České Miss 2015. Porotě se představilo 40 dívek. Porota vybrala sedm krasavic, které se zúčastní semifinále 13. prosince ve Špindlerově Mlýně.
Video VIP zprávy: Chinaski nazpívali úvodní písničku do nového seriálu Vinaři Foto:
Festivalová sezona už sice končí, ale v Ústí nad Labem to tenhle víkend stálo za to! Hudební festival Labské léto je jedinečný tím, že myslí i na rodiny s malými dětmi. Doslova neuvěřitelné ovace...
Jiří Maryško Foto:
Padla facka, padla na magistrátu... To je asi tak nejvýstižnější popis situace, která se odehrála na magistrátu Ústí nad Labem, kde se jednalo o zrušení Činoherního ďivadla v současné podobě a...

reklama

reklama

reklama