lednice

Proč nechodit s huličem? Foto:
Čím více se blížíme legalizaci marihuany, tím přibývá lidí, kteří si ubalí jointa místo normálního cigára. Proč ale fakt nechodit s huličem? Čtěte!
Dokázali byste se trefit? Foto:
Trefili byste se? Tahle žena musí mít buď velmi dobrou mušku, nebo několikaletý cvik!
Jak spravit zip? Foto:
Mysleli jste si, že kabelka nebo boty s rozbitým zipem jsou na vyhození? Zadržte! Svoje oblíbené módní kousky můžete úplně jednoduše zachránit tímto snadným trikem!
Tohle byste neměli nechávat v lednici! Foto:
Tyhle potraviny do lednice nepatří! Okamžitě je z ní vyndejte a už je tam nikdy nedávejte.
Co se skrývá za dokonalými fotkami na Instagramu? Foto:
Máte depku ze všech těch dokonalých fotek, oproti kterým vypadá váš život jako nudná mizérie? Buďte v klidu. Tyto ilustrace vám dokážou, co se doopravdy skrývá za filtry a hashtagy.
Fatty rozbaloval... Foto:
Fatty natočil snad nejočividnější reklamu na světě! Jméno sponzora tam zopakuje tolikrát, až se nechce věřit, že počítač dostal „jako dárek“…
Asi nějaký zážitek z nedávného rodinného výletu Foto:
Jste zvyklí vystavovat kresbičky svých dětí? Určitě nějaké doma máte, třeba na ledničce, to je asi to neojbvyklejší místo, kam si tyto výtvory pyšní rodiče dávají. Podívejte se na pár malůvek, pro...
video Divácké zprávy: No co? Mates měl prostě jen hlad Foto:
Králík na smetaně? Ale co vás vede! Tenhle domácí králíček Mates ujíždí jedině na zelenině. A když je vedro, hupne si pro pěkně ochlazenou pochoutku rovnou do lednice, to dá rozum!
Blondýnku nebo brunetku? Foto:
Česká Miss 2014 Gabriela Franková a Česká Miss World Tereza Skoumalová dostaly k výhře roční bezplatný pronájem bytu v Praze. Holky jsou z nového bydlení naprosto nadšené. Mají totiž kvartýry hned...
Moderátorka Štěpánka Duchková je čím dál tím štíhlejší. Je to sice tím, že málo jí, ale teď se konečně přiznala, co jí donutí necpat se, i když má obrovskou chuť na něco dobrého.
Moderátorka Martina Gavriely má velice zajímavý tip na to, jak si užít Vánoce se vším všudy. Prostě vypne a pohybuje se jen mezi ložnicí a kuchyní.

reklama

reklama

reklama