ledové království

Adele a syn Angelo Foto:
Zpěvačka, která se singlem Hello lámala rekordy, se objevila na veřejnosti se svým synem. Už dřív řekla, že by jí nevadilo, kdyby byl gay.
youtube Foto:
Žena masturbovala na veřejných toaletách. U činu hlasitě zpívala píšeň z Ledového království.
Malé Avery našli neoperovatelný nádor. Foto:
Herečka Kristen Bell, která namluvila hrdinku disneyovky Ledové království princeznu Annu, udělala ohromnou radost šestileté Avery, které diagnostikovaly neoperovatelný nádor.
Samara Foto:
Neznámá Australanka těmito slovy zaútočila na Samaru (3) v městské hromadné dopravě, když viděla, že má dívenka na sobě oblečení známé postavičky princezny Elsy z Ledového království.
Olaf je taky zpátky! Foto:
Jsou zpátky! Hrdinové animáku Ledové království se vracejí do kin. Podívejte se na záběry z krátkého filmu Frozen Fever, který se bude v kinech promítat od března před Popelkou! Tentokrát se mela...
Magické ledové království Foto:
Pomocí světel, ohňů a dlouhé expozice mění fotograf Sam Scholes ledové jeskyně v Utahu v magické ledové chrámy.
Elsa Foto:
Miliony dívek se díky tomuto videu naučily dělat účes podle krásné princezny Elsy. Zkuste se na něj podívat a zjistíte, že s troškou trpělivosti se ho naučíte i vy!
Jak se vám líbí toto barevné ledové království? Foto:
Další ročník festivalu ledu a sněhu v čínském Harbinu přilákal statisíce turistů z celého světa. Organizátoři ale očekávají, že jich budou miliony. Působivé město z ledu se sochami a skluzavkami bude...
Tak tihle sousedé se fakt nenudí Foto:
Úžasný vánoční nápad musel zabrat pěkných pár večerů plánování a zkoušení. Ale vyplatilo se. Video s názvem Wizards in winter na písničku z Ledového království okouzlilo internet. Takže kdybyste se...
Kouzlo ledu - Obrázek 4 Foto:
Česká republika je jako Ledové království. Frozen. Led ovšem umí vykouzlit i velkou nádheru. Takže... No, my víme, že teď na něj spíš nadáváte, ale led je velký kouzelník!

reklama

reklama

reklama