lepidlo

Martin Zounar v lepící pasti. Foto:
Oblíbený soutěžní pořad je zpátky! A známý herec na účinkování v něm asi jen tak nezapomene.
Drsný trik. Foto:
Máte pocit, že už se v oblasti líčení a make-upu nedá vymyslet nic nového? Tak se podívejte na tento nejnovější trend. Beauty bloggeři si na obočí natírají obyčejné školní lepidlo! Jejich důvod je...
I slavným ženám padají vlasy, nejen Bruceovi! Foto:
Pokud mají pánové dojem, že padání vlasů postihuje pouze mužské pohlaví, tak jsou na omylu. I mnoho slavných a krásných žen se musí vyrovnávat s nepřízní božstva všech vlasů. Kterých dam se to...
Měla strach ze zubaře a takhle to dopadlo! Foto:
Angie Barlow (48) měla strašný strach jít k zubaři, protože její mamince zubař odhalil rakovinu hrdla při obyčejném ošetření zubů.
Žena má následky na celý život! Foto:
Žena, kterou manžel takto zostudil a zohavil, bude mít následky na celý život! Trpí strašlivými bolestmi, které jí způsobilo poleptání lepidlem.
Toto všechno se dá vyrobit z papíru... Nádhera! Foto:
Vzhledem k tomu, že jsou o svátcích papíry všude, kam oko padne a noha šlápne, posíláme inspiraci, co všechno se dá z papíru vyrobit. Stačí rozstříhat na proužky, popadnout lepidlo a zkusit to:-)
Papírové umění Petera Callesena. Umí vytvořit i takovéto složité věci, samozřejmě z více než jednoho papíru. Foto:
Stačí jeden list papíru a Peter Callesen zvládne vytvořit opravdové umělecké dílo. Na výrobu 3D figurek mu stačí papír, lepidlo a nožík. Co všechno zvládne Peter vyrobit?
Někdo hraje hry, někdo chodí na procházky, někdo kouká na filmy. Rodiny tráví společný čas různě. V centrálním Mexiku dvě rodiny vzaly svého rodinného mazlíka na čtyřech kolech, spoustu korálků,...
Tak tohle je vážně unikát! Poslední desku kytaristy Lubomíra Brabce bude možné zakoupit jenom v potravinách! Supraphon připravil limitovanou edici, v které je CD kytaristy „zalito“ do bonboniéry.

reklama

reklama

reklama