letuška

Které povolání je nejvíc sexy? Foto:
Muže přirozeně nejvíce přitahují uniformy, ale není to pravidlo! Podle tohoto žebříčku není nejvíc žhavé povolání učitelka, zdravotní sestra ani letuška. Kdo je na úplně prvním místě?
Je tohle nejhezčí pilotka na světě? Foto:
Zapomeňte na sexy letušky, pánové. Daleko více sexy jsou pilotky! I když je většinou nepotkáte a nemůžete plácnout po zadku jako chuděru letušku, jsou to právě ony, které mají váš život v rukou. A v...
John Kennedy dos Santos Gurjao  Foto:
Cestující směr do Dublinu zřejmě na svůj dramatický let jen tak nezapomenou. Muž dostal záchvat agrese a smyslů zbavený se zakousl do letušky.
Žaneta Hučíková  Foto:
O mezinárodní skandál se postarala Žaneta Hučíková (34). Na palubě letadla fyzicky napadla letušku a vyhrožovala, že letadlo nechá spadnout.
Chlípná letuška nejen ráda létá, ona má i dost naježděno... Foto:
Cabin Fever je autobiografie bývalé letušky a nymfomanky, která údajně cestovala s takovým množstvím sexuálních pomůcek, že by i kdejaký sex shop zezelenal závistí.
Martina Big - Když velké není dost velké Foto:
Němka Martina Big se vzdala práce letušky, jen aby mohla vylepšovat vlastní airbagy. Dnes už má v každém prsu dva a půl litru silikonu a s úpravami, které financuje její přítel, zdaleka nekončí.
Letadlo s vyděšenými pasažéry  Foto:
Let na trase dvou čínských měst se stal noční můrou pro cestující poté, co muž otevřel bezpečnostní dveře.
Zuhal je modelka Foto:
Přivýdělek v modelingu přišel letušku Zuhal Sengul draho. Když se na ředitelství tureckých aerolinií dostalo její sexy video, ona dostala na oplátku padáka. Argument? Provinila se proti islámu.
Letecké společnosti s nejkrásnějšími letuškami  Foto:
Pokud se chce žena stát letuškou, musí oplývat nejen notnou dávkou znalostí, talentu a odvahy, ale měla by být i krásná. Letecké společnosti si při výběru dávají velmi záležet. Víte, které z nich se...
Zpěvák Justin Bieber a jeho fuck off Foto:
Unikly opravdu pikantní detaily přesunu zpěváka Justina Biebera a jeho otce na utkání Super Bowlu. Piloti si během letu museli nasadit kyslíkové masky a schovat letušku v kokpitu. Situace na palubě...
Herečka Lucie Benešová (38) si přivezla z Tuniska opravdu exkluzivní zážitky. Cestou na dovolenou totiž mělo jejich letadlo zásadní poruchu a krásná herečka má dodnes trauma z létání.

reklama

reklama

reklama