Libuše Vojtková

Monika jezdí za svými srdečními záležitostmi vlakem Foto:
Tak tady máme jednu čerstvě zamilovanou krásnou českou zpěvačku:-) Monika Absolonová o svém novém vztahu sice moc nemluví, ale taky ho nepopírá. Muž jejího srdce působí na Slovensku. Kdo to je?
Je to jen pár dnů, co se Libuška Vojtková rozešla se svým přítelem podnikatelem Ivanem Bleyerem. A už má jiného! Nebo že by to bylo úplně jinak?
Libuška Vojtková se synem Matýskem Foto:
Tanečnice a choreografka Libuška Vojtková nemá na muže zrovna štěstí. Po nevydařeném manželství s rockerem Pepou Vojtkem randila s Mariánem Vojtkem a nakonec i s Ivanem Bleyerem.
Dan Hůlka a Markéta Procházková... nový pár? Foto:
Při pohledu na zpěváka Daniela Hůlku a zpěvačku Markétu Procházkovu to ve středu na nábřeží vypadalo na velké jarní romantické vzplanutí. Nehnuli se od sebe na krok, drželi se za ruce a stále si...
Libuška Vojtková se synem Matyášem a svým přítelem Foto:
Tanečnice a choreografka Libuše Vojtková (33) konečně prožívá jedno z nejkrásnějších období života. Překonala dva rozvody, zánět mozkových blan a potkala muže svého života. S ním i se synem si nyní...
Nebezpečná nemoc si vybírá pacienty i mezi slavnými tvářemi Foto:
Tanečnice Libuška Vojtková leží v nemocnici s vážnou diagnózou. Postihl ji zánět mozkových blan neboli meningitida. Zákeřná nemoc si vybírá pacienty i mezi slavnými osobnostmi. Kdo se s ní musel...
Libuška Vojtková předcvičuje Foto:
Tanečnice a exmanželka zpěváka Josefa Vojtka Libuška Vojtková dostala na finále soutěže Miss Junior ČR na starost choreografii závěrečného večera. Do holek se známá tanečnice „obula“ opravdu tvrdě.
Tanečnice Libuška Vojtková připravuje dívky na soutěž krásy Foto:
Tanečnice Libuška Vojtková (32) cepuje krásné dívky. Stala se choreografkou soutěže Miss Junior.
Libuše Vojtková a její syn Matýsek na křtu časopisu Dráček Foto:
Zpěvák skupiny Kabát Josef Vojtek (48) má s tanečnicí Libuškou Vojtkovou syna Matýska (6). A to je – jak jsme mohli zpozorovat, pěkný poděs.
Libuška Vojtková se synem Matýskem Foto:
Zpěvák skupiny Kabát Josef Vojtek (48) má s tanečnicí Libuškou Vojtkovou syna Matýska (6). A to je – jak jsme mohli zpozorovat, pěkný poděs.
Hanka Kynychová s celou rodinou Foto:
Tak tohle si nenechali děti slavných rodičů ujít. Oblíbená cvičitelka aerobiku Hanka Kynychová se stala šéfredaktorkou dětského časopisu a křest přilákal spoustu celebrit i s ratolestmi.
Malý Matyáš Vojtek (5) chodí do říčanského fotbalového klubu, kde hraje v útoku. Zatím to vypadá, že místo uměleckých sklonů zdědil po svém otci Pepovi Vojtkovi spíš sportovní nadšení.

reklama

reklama

reklama