Lionel Messi

Fotbalová a youtuberská hvězda v jednom videu. Foto:
Ani jeden z nejlepších fotbalistů světa neunikl popularitě našeho Mishy. Tedy tak trochu.
Video solidarity světových sportovců se poprvé promítalo před zápasem Paris Saint-Germain. Foto:
Sestříhané video, jehož vznik inicioval David Beckham, bylo přehráno před prvním zápasem fotbalového týmu Paris Saint-Germain od nedávných teroristických útoků. 52 hvězd sportovního nebe vyjadřuje...
Ronaldo se nechal unést a teď toho možná lituje Foto:
Cristiano Ronaldo získal po roce znovu Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa. Měl z toho v Curychu takovou radost, že vydal podivný výkřik (který normálně na stadionu zanikne, ale do mikrofonu...
Rivalové Cristiano Ronaldo a Lionel Messi Foto:
Tak nějak... není co dodat. Lionel Messi a Cristiano Ronaldo natočení v chodbách před zápasy mistrovství světa.
Cristiano v celé své kráse Foto:
Sportovci jsou skupinou lidí, ke které obyčejní smrtelníci vzhlížejí, prožívají s nimi jejich úspěchy i zklamání. Při velkých událostech se prostě fanoušci semknout a zvládají opravdu nemožné! A...
Richard Krajčo na sebe vychrstl kýbl ledové vody! Foto:
Zpěvák, po kterém vzdychají stovky a stovky fanynek, se musel potýkat s něčím, co by se dalo lehce označit jako studená sprcha. I když o klasickou sprchu tu nejde.
Kdo je nejlépe vydělávajícím fotbalistou? Foto:
Fotbalisté jsou povětšinou horkým zbožím. Vždyť mají peníze, slávu a ještě k tomu dobře vypadají. A na mistrovství světa ve fotbale je jich neuvěřitelné množství!
Fešáci se sjeli do Brazílie. Tady máte Top 10! Foto:
V dějišti fotbalového mistrovství světa se již shromáždily největší fotbalové naděje, a protože je o fotbalistech dobře známo, že se o sebe starají, vybrali jsme pro vás deset největších fešáků!
Na trávníku "brečí" často zbytečně, tyto slzy byly skutečné Foto:
Po čtyřech letech nadvlády Lionela Messiho z FC Barcelona je držitelem Zlatého míče útočník Realu Madrid Cristiano Ronaldo. Ten slavnostní večer v Curychu prakticky celý proplakal dojetím.
Pravda je, že takový dům ještě žádný fotbalista na světě nemá Foto:
Prý je to dům přesně pro něj. Tak alespoň španělský architekt Luis de Garrido svůj projekt barcelonskému útočníkovi představil. Tisk se nemůže dohodnout, jestli Messi řekl ano, nebo ne.
Dá dneska táta gól, nebo nedá? Foto:
Ne, že by malý Thiago fotbalu už rozuměl. Na podzim mu bude teprve rok. Ale jeho slavný otec, útočník týmu FC Barcelona, ho bere na trávník nebo do VIP docela často.
Nejlepší golfista světa Tiger Woods se dostal zpět na vrchol nejlépe placených sportovců. Podle časopisu Forbes dosáhl na špici poprvé od svého sexuálního skandálu. Před ním tam ovšem „trůnil“...

reklama

reklama

reklama