Lou Fanánek Hagen

Lou Fanánek Hagen přiznal, že večírky už příliš nevyhledává a preferuje zdravý životní styl. Podívejte se, jak mu to slušelo na Keltské noci v Harrachově, kde nedávno vystupoval. VIP zprávy začínají...
Agáta Prachařová Foto:
Agáta Prachařová minulý týden všechny šokovala svým nejnovětším počinem. Splnila si svůj dětský sen a stala se zpěvačkou! Nový klip i singl ale hájí jako pravá dračice.
Agáta Hanychová  Foto:
Jednou to přijít muselo. Agáta Prachařová opět všechny šokovala, a to si přitom jen splnila svůj dětský sen stát se zpěvačkou! Tady veškerá nevinnost ale končí. Ve svém debutovém singlu rapuje, mluví...
Lou Fanánek Hagen se podruhé oženil Foto:
Frontman skupiny Tři sestry se podruhé oženil. Manželkou se mu stala jeho dlouholetá přítelkyně Veronika.
Syn Fanánka začíná být věrnou kopií svého otce Foto:
Muzikant Lou Fanánek Hagen (47) téměř do společnosti nechodí a už vůbec se svou rodinou. Nedávno udělal výjimku a vyvedl do divadla jednoho ze čtyř synů.
Gábina Dvořáková a Václav Noid Bárta Foto:
A je to tu. I když nám zpěvák Václav Noid Bárta přiznal, že se vrátil ke Gábině Dvořákové, snažili se nikam společně nechodit, aby je fotografové nenafotili. Konečně se společně ukázali ruku v ruce.
Zpěvák Lou Fanánek Hagen (46), který je aktuálně kapitánem soutěžního družstva v zábavné show Máme rádi Česko (dnes večer na Prima family), si pěstuje neobvyklý účes.

reklama

reklama

reklama