Lucia Šoralová

Jana Krausová se svým partnerem Karlem Rodenem Foto:
Mít manželku i milenku? Nebo manžela a milence? Ve většině rodin asi něco nepředstavitelného, u českých celebrit celkem běžný jev. A které „páry“ že jsou ty nejznámější?
Ondřej si medvídky ovšem ulovil pro sebe Foto:
Bára a Hugo - osmiměsíční medvědí mláďata okořenili stou reprízu úspěšného muzikálu Mauglí v Divadle Kalich. Zatímco skladatel Ondřej Soukup i zpěvák Jiří Zonyga z nich byli celí paf, Jiří Korn se...
Chlapeček Ondřej se narodil v nemocnici v Podolí, všechno je prý v naprostém pořádku. Zpěvačka Lucia Šoralová je už dvojnásobnou maminkou, otcem obou dětí je skladatel Ondřej Soukup.
Lucia Šoralová exeluje v Divadle Kalich Foto:
Zpěvačka Lucia Šoralová (37) a hudebník Ondřej Soukup (62) čekají na podzim svého druhého společného potomka.
Slavné maminky se musely rozhodnout. Vzít děti sebou nebo sehnat hlídání a vydat se užívat „druhé líbánky“. Každá to vyřešila jinak.
Lucie Šoralová to coby partnerka Ondřeje Soukupa nemá vůbec lehké. I když je Ondřej autorem muzikálu Mauglí…jsme jedné krve, Lucie se musela o roli v něm poprat v konkurzu!
Zpěvačka Lucia Šoralová čeká se svým partnerem, hudebníkem Ondřejem Soukupem, dalšího potomka. A změny, které jí těhotenství působí, bere s velkým nadhledem a humorem.

reklama

reklama

reklama