Lucie Křížková

Někdo je ochoten dát za kabelky i desítky tisíc korun. Co vy? Foto:
Mít doma alespoň jednu kvalitní značkovou kabelku, to je asi sen každé ženy. A že si na ně některé slavné dámy opravdu potrpí. Někdy jde totiž vyloženě o úchylku.
Lucie Křížková v akci Foto:
Modelka a Miss Lucie Křížková (dříve Váchová) nám prozradila něco o svém muži. To budete koukat!
Vítězka soutěže Miss České republiky v roce 2003 Lucie Křížková (Váchová) nám prozradila, jak se udržuje ve formě. Podívejte se na naše video, kde modelka přiznala, co vlastně jí.
Romana Pavelková, Barbora Vida a Lucka Křížková Foto:
Za opuštěnými psy do útulku v Kralupech nad Vltavou přijely i tři krásné modelky Romana Pavelková, Lucie Křížková a Barbora Vida. Mají snad zálusk na domácího mazlíčka?
Lucie Křížková na festivalu ledových soch  Foto:
Vítězka soutěže Miss České republiky 2003 Lucie Křížková má skoro dvouletého syna Davida a už teď musí řešit jeho první lásky. Na Festivalu ledových soch se prý bezhlavě zamiloval do dcery jávského...
Moderátorka a Miss Lucie Váchová Křížková (29) by chtěla nabrat pár kil navíc, ale vůbec jí to nejde. Zatímco většina z nás řeší, jak po svátcích shodit, modelka má naprosto opačný problém.
Lucie Křížková v akci Foto:
Modelka Lucie Křížková komentuje v naší nové rubrice svůj vlastní výběr módy. Kde seženete, co má na sobě?
Lucie Křížková v akci Foto:
Modelka a Miss ČR Lucie Křížková Váchová se stala kmotrou projektu Dětský čin roku 2013, a tak jsme se jí hned zeptali, jestli také někdy udělala nějaký hrdinský čin. Odpověď se dozvíte v našem videu.
Lucie Křížková (Váchová) získala v roce 2003 titul Miss ČR a tak není divu, že i její syn David (1) má na modeling nějaké ty vlohy. Společně nafotili profesionální fotky, které dali k narozeninám...
Modelka Lucie Váchová (28), provdaná Křížková, má ideálního manžela. Když vypadá dobře, jachtař David Křížek jí vysekne poklonu, a když doma pobíhá v teplákách a nenamalovaná, Lucčiny vizáže si...
Vítězka soutěže Miss České republiky z roku 2003 Lucie Křížková (28), dříve Váchová, nepotřebuje žádnou luxusní kosmetiku. K tomu, aby byla krásná, jí stačí obyčejné mýdlo.

reklama

reklama

reklama