manažer

Tak moc ho vzrušuje hraní na Playstationu? Foto:
Zaměstnanci obchodu s elektronikou si všimli muže, který masturboval před Playstationem 4. Manažer obchodu za ním hned běžel, aby ho vyhnal. Viděli ho u toho i zákazníci.
Dennis Sheehan zemřel ve středu ráno Foto:
Zemřel manažer slavné irské rockové kapely U2 Dennis Sheehan, bylo mu 68 let.
Agáta Hanychová si vzala hučku Foto:
Tragický osud zpěvačky Ivety Bartošové způsobil v malém rybníčku domácího showbyznysu strašlivou tsunami. Oslovili jsme několik osobností, které věšinou reagovaly dost kategoricky. Co si myslí manžel...
Z takového pavouka dostane většina lidí hysterický záchvat Foto:
Bojíte se pavouků? V pražské ZOO vám pomůžou. Jak prozradil Michal Šťastný, marketingový manažer ZOO Praha, chystají tady lekce pro bojácné.
Australská zpěvačka Kylie Minogue (45) tvrdí, že k jejímu loňskému rozchodu s modelem Andrésem Velencosem dopomohla i její pracovní vytíženost a změna v kariéře.
Justin Bieber a jeho manažer Scooter Braun Foto:
Není pochyb o tom, že má zpěvák Justin Beieber tentokrát fakt závažný průšvih. Po propuštění na kauci čeká, jak se dál bude vyvíjet kauza zatčení kvůli řízení v opilosti. Co na to jeho bývalý manažer...
Kanadský zpěvák Justin Bieber (19) napadl manažera DJ a producenta Michaela Woodse. Došlo k tomu v jihokorejském Soulu, kde Woods právě hrál elektronickou taneční hudbu v jednom z místních klubů.
Kolumbijská zpěvačka Shakira (36) se může začít radovat. Konečně našla důkazy o tom, že v žalobě, kterou na ni vloni podal bývalý přítel Antonio de la Rúa, jsou samé lži.

reklama

reklama

reklama