manikúra

Trendy roku 2015 Foto:
Podívali jsme se na zoubek kosmetickým trendům tohoto roku. Nějaké vychytávky jsou opravdu bizarní, jiné jsou až děsivé. Je nějaký trend, který se vám líbí a chcete ho vyzkoušet?
Dokonalá manikúra Foto:
Tento trend si zcela jistě zamilujete. Působí něžně a ke kýči má zatraceně daleko. Rozkošná manikúra je ideální na zimní měsíce. Jdete do toho?
Vtipné, že?  Foto:
Muži se snaží kopírovat klasické snímky, které jsou součástí snad každého instagramového účtu dnešní mladé dívky. Výsledek? Zaručeně se pobavíte!
Drsné zjištění. Foto:
Někdy zkrátka "heský, heský" nestačí. Jak vypadají uvnitř a z čeho jsou vyrobeny věci z Číny možná někdy ani nechcete vědět. Těchto jedenáct výrobků se ale vážně nepovedlo. Podívejte se...
Líbí? Nám ne... Foto:
Instagram zahltily snímky nového způsobu úpravy nehtů. Podívejte se na „bublinkovou manikúru“, kterou si oblíbily miliony žen po celém světě
Carolyn Anderson  Foto:
Carolyn Anderson (29) z Liverpoolu si říká Scouse Pammy. Jednou jí otec řekl, že vypadá jako Pamela Anderson. To však neměl dělat, žena se totiž rozhodla, že se hvězdě z BayWatch bude podobat, i když...
Herečka Gwyneth Paltrow je známá pro svůj zdravý životní styl. Když se nedávno svěřila americkým médií o tom, jak pečuje o svoji vagínu. Nechala většinu lidí v šoku a rozpacích.
Danovi se nedivíme, je to totiž opravdu zábava. Foto:
Kam si zašel zpěvák Daniel Hůlka během svého běžného dne? Co plánuje? To všechno jsme se dozvěděli během procházky Prahou v jeho společnosti.

reklama

reklama

reklama