Marilyn Manson

Co dělat, abyste vydrželi déle? Foto:
Sex je jako pizza. Když je dobrá, je fakt dobrá. Když je špatná, je pořád celkem dobrá.
Marilyn Manson s otcem Foto:
Enfant terrible rockové scény se za své rodiče nestydí. A oni za něj taky ne!
Charles Manson Foto:
Manson, který letos oslaví 81. narozeniny, si má vzít fanatickou fanynku, 26letou Afton Elaine Burton. Nyní je však svatba posunuta.
Charles Manson  Foto:
Manson je největším masovým vrahem současnosti. V americkém vězení si odpykává doživotní trest za vraždu manželky Romana Polanského Sharon Tate. Shledán vinným byl i z dalších dvou vražd. V roce 2012...
Ještě momentík a hned to sundám Foto:
Modelka Danielle Manson pravděpodobně usoudila, že se o ní málo mluví. Nejjednodušší recept na zvýšení pozornosti je – ukázat prsa. Tahle se bohužel plastickému chirurgovi vůbec nepovedla. Ale...
Kristen Stewart vypadá fakt zvláštně... Foto:
Hvězda Twilight ságy Kristen Stewart oslavila 24. narozeniny a ukázala se v nové image. Oranžové slepené vlasy, černé obočí a nepřítomný výraz. Jak jenom mohla sbalit sexysymbola Roberta Pattinsona?
Americký herecký pár Johnny Depp (50) a Amber Heard (27) oslavovali zásnuby. Párty ve stylu 20. let se konala o víkendu v Los Angeles.
Celebrita, která dokáže překročit hranici nechutnosti, má o pozornost postaráno. Čerstvě to dokázala například zpěvačka Leona Šenková, která se pochlubila na Facebooku fotkami ze hřbitova.
Hvězda ze seriálu Čarodějky Rose McGowan je čerstvě zasnoubená. Vdát se chce za záhadného umělce umělce Daveye Detaila, s kterým chodí teprve rok.

reklama

reklama

reklama