Mark Zuckerberg

Zakrýváte si webovou kameru? Foto:
Skoro všichni máme na počítači webovou kameru a i když ji sami třeba nepoužíváme, někdo jiný může…
Mark Zuckeberg musí řešit závažný problém. Foto:
Už jsme si tak nějak zvykli, že na Facebooku lidé bez obalu vyjadřují své nejtemnější myšlenky a názory. To samé se ovšem děje i v zákulisí slavné sociální sítě.
Nová funkce Facebooku vzbuzuje velké vášně. Foto:
Revoluce Facebooku je tady. Máme se ale vůbec proč radovat?
Vyslechne Zuckerberg Westovo volání o pomoc? Foto:
Kanye West spustil twitterovou smršť, v níž tvrdí, že dluží obrovské peníze, a zároveň volá přední byznysmeny, aby mu hodili zlatý záchranný kruh…
Mark Zuckerberg  Foto:
Zakladatel sociální sítě Facebook Mark Zuckerberg oznámil, že věnuje 99 procent akcií Facebooku nadaci The Chan Zuckerberg Initiative.
Ahmed Mohamed  Foto:
Chlapec se chtěl učitelce pochlubit hodinami, které vyrobil. Přišla pro něj policie, jelikož se vedení školy domnívalo, že šlo o bombu.
Mark bude tatínkem! Foto:
Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg oznámil se svou ženou, lékařkou Priscillou Chan, že čekají svoje první miminko! Svým fanouškům oznámil ve facebookovém postu dokonce i pohlaví dítěte.
Některé sociální sítě dnes postihl celosvětový výpadek na téměř celou hodinu! Foto:
To se už dlouho nestalo, možná ještě nikdy! Hned tři sociální sítě dnes ráno postihl téměř hodinový výpadek, při kterém se jejich uživatelé nemohli ke svým profilům přihlásit!
I David Beckham se nechal polít....ovšem ne vodou z kyblíku! Foto:
Ice bucket challenge, charitativní výzva "polij se ledovou vodou", momentálně zaměstnává téměř všechny celebrity. Šli do toho Mark Zuckerberg, Bil Gates, Shakira, Gerard Picque......
Richard Krajčo na sebe vychrstl kýbl ledové vody! Foto:
Zpěvák, po kterém vzdychají stovky a stovky fanynek, se musel potýkat s něčím, co by se dalo lehce označit jako studená sprcha. I když o klasickou sprchu tu nejde.
Více liků než Shakira nikdo nemá Foto:
Tipovali jste Justina Biebera, Miley Cyrus nebo Madonnu? Omyl! Magickou hranici 100 miliónů liků pokořila zpěvačka Shakira. K jejímu "výkonu" jí popřál samotný zakladatel Facebooku Mark...
7 věcí, za které by nás měl Zuckerberg rovnou střílet  Foto:
Určitě je na svém Facebooku někde máte. A určitě byste je nejraději postříleli za to všechno, co jsou schopni veřejně ukazovat. Podívejte se, že nejste jediní, které otravují tito "přátelé":

reklama

reklama

reklama