míč

Dívka předvádí triky s míčem v botách na jehlovém podpatku Foto:
Raquel Benetti je modelka, která se současně věnuje i fotbalovému freestylu. V tom vyniká nad většinou mužů, kteří se tomuto sportovnímu odvětví také věnují. Všechny triky s míčem totiž provádí s...
Candy Charm a její prsa vzbuzují nevoli lékařů. Foto:
Je až neuvěřitelné, co některé modelky dokážou udělat pro krásu. Možná by stálo za uvážení, jestli některé zákroky na kráse přidají, nebo naopak uberou. Britská modelka Candy Charm zvětšovala poprsí...
Hodil basketbalový míč dolů z mrakodrapu. Co se stalo? Foto:
Mladíci, kteří si říkají Dude Perfect, se rozhodli, že pokoří rekord „nejvyššího hodu basketbalového míče do koše“. Míč tak hodili ze 152 metrů vysokého mrakodrapu. Jak jejich pokus dopadl?
Co to, sakra, je?  Foto:
Glenn Williams (67) měl kýlu. Ta se postupem času zvětšila až do velikosti fotbalového míče. To je až 10krát větší objem než má klasická kýla.
Åse Marie Nordhagen  Foto:
Åse Marie Nordhagen z Norska oslavila minulý týden devadesáté narozeniny, to jí však neomezuje v tom, aby si pohrávala s fotbalovým míčem jako skutečný profík.
Qian Hongyan  Foto:
Mladá dívka přišla v raném dětství o nohy. Lidé si mysleli, že skončí v dospělosti na ulici, ona však láme rekordy v plavání.
Video Divácké zprávy: To je borec! Foto:
Sebrat tomhle chlápkovi míž z nohy je téměř nemožné. Ať se snažíte jak chcete, jeho rychlým nohám se jen tak nevyrovnáte. Nebo ano?
Ronaldo se nechal unést a teď toho možná lituje Foto:
Cristiano Ronaldo získal po roce znovu Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu světa. Měl z toho v Curychu takovou radost, že vydal podivný výkřik (který normálně na stadionu zanikne, ale do mikrofonu...
video Divácké zprávy: Prasátko míří do nároďáku! Foto:
Psi honící se za míčem jsou dávno out. Teď se balonu chytla prasátka. Aspoň mají na chvíli zábavu. Víte totiž, co se stane, když se tomuhle mazlíkovi dost nevěnujete a necháte ho samotného doma?...
Konečně šance na nový život pro Grace Foto:
Přestože má obrovské jizvy (zatím), konečně může sedmnáctiletá Grace z Konga začít žít alespoň trochu normální život. Donedávna strašlivě trpěla kvůli nádoru čelisti velikosti fotbalového míče. Pokud...
Video Divácké zprávy: Tohle je prostě super podívaná! Foto:
Trampolína, basketbalový míč, basketbalový koš a hodně tréninku... Spojením těchto ingrediencí vznikne úžasná podívaná. To je prostě mazec! Podívejte se!
Tina Littlewood měla alergickou reakci na tuto barvu na vlasy. Foto:
Tina Littlewood si chtěla doma nabarvit vlasy, a tak si koupila barvu v drogerii. To, co následovalo poté, co si barvu na vlasy nanesla, rozhodně nechce nikdy opakovat!
Video Divácké zprávy: Takhle to vypadá, když si nasadite opilecké brýle a chcete se trefit do míče Foto:
Tak tohle je nová zábava – nasadit si opilecké brýle a pobavit kamarády. Podívejte se, jak to dopadne, když si chcete kopnout do míče a máte v krvi pěkných pár promile.
Fešáci se sjeli do Brazílie. Tady máte Top 10! Foto:
V dějišti fotbalového mistrovství světa se již shromáždily největší fotbalové naděje, a protože je o fotbalistech dobře známo, že se o sebe starají, vybrali jsme pro vás deset největších fešáků!
Brazuca - míč pro mistrovství světa v Brazílii Foto:
Ve čtvrtek začne v Brazílii světový šampionát ve fotbale a do hry se dostane míč s divokým jménem Brazuca a fantastickými vlastnostmi. Tohle by o něm měl vědět každý, kdo se o fotbal zajímá.
video Divácké zprávy: Prasátko míří do nároďáku! Foto:
Psi honící se za míčem jsou dávno out. Teď se balonu chytla prasátka. Aspoň mají na chvíli zábavu. Víte totiž, co se stane, když se tomuhle mazlíkovi dost nevěnujete a necháte ho samotného doma?...
Suzanino úsilí je opravdu veliké Foto:
Uplynulý týden se ve světě celebrit zatýkalo, dávaly se dohromady staré lásky, objevil se strach o život a jedna z módních ikon slavila kulatiny. Děla se toho strašná spousta. Redakce vybrala to...
Na trávníku "brečí" často zbytečně, tyto slzy byly skutečné Foto:
Po čtyřech letech nadvlády Lionela Messiho z FC Barcelona je držitelem Zlatého míče útočník Realu Madrid Cristiano Ronaldo. Ten slavnostní večer v Curychu prakticky celý proplakal dojetím.

reklama

reklama

reklama