míček

Proč dospívající kluk tolik trpí? Foto:
Pro dospívající muže se kvůli vážnému stavu i pouhé spaní stává noční můrou.
Golfový míček vs. parní válec. Kdo myslíte, že vyhraje? Foto:
Na první pohled se tento souboj zdá jasný předem. Jak by mohl obyčejný golfový míček odolat síle osmitunového parního válce? Podívejte se sami. Výsledek vás možná překvapí.
Jak se plave v bazénu, ve kterém je 25 milionů kuliček? Foto:
Také jste jako děti měli rádi bazénky, které byly naplněny barevnými míčky? Parta chlapíků chtěla tento zážitek dovést k dokonalosti a do velikého bazénu nasypali 25 milionů kuliček, naplněných vodou.
Jak to dokázal? Foto:
Kevin Parry z Oregonu natočil optický klam, který zamotal mnoha lidem hlavy.
Golfista Foto:
Z této nahrávky, která byla pořízena na jihu Floridy tuhne krev v žilách. Starší golfista se nehodlal smířit s tím, že si třímetrový aligátor přivlastnil jeho míček.
Netradiční operaci prodělal dvaadvacetiletý Brit. Foto:
Teprve dvaadvacetiletý Reuben Hill z Velké Británie měl na mozku nádor o velikosti golfového míčku v té časti mozku, zajišťující řeč a komunikaci. Student byl zároveň členem pěveckého sboru.
Míčky úplně všude Foto:
Kdybyste otevřeli dveře od domu a zavalily vás plastové míčky, jak byste reagovali? Krásné tmavovlásce Brit tleskáme – zachovala klid a neopustil ji smysl pro humor. Každá jiná by manžela asi zabila...
Nečekaně o jamku víc... Foto:
Pokud si myslíte, že golf je nuda, tak se pletete. Je to zábavná hra, na které se občas dějí opravdu hodně zvláštní věci. Přesvědčte se ve FOTOGALERII z greenů. Některé snímky jsou dokonce dost...
Phillips Williams zemřel na následky zranění - Obrázek 2 Foto:
Hráči kriketu jsou tvrdí kluci, ale poslední události, které kriketový svět zasáhly, nenechaly nikoho klidným. Hráči neskrývali slzy a měli k tomu pádný důvod! Pětadvacetiletý Phillip Hughes totiž v...
Video Divácké zprávy: S vránami si není radno zahrávat. Jsou mazané! Foto:
Znáte vrány? Tím myslíme – opravdu znáte vrány? A víte, co dokážou? Dejte jim míček nebo klacíček a nebudete se stačit divit! Jo a taky... pozor na tkaničky!
Tak tento pejsek má opravdovou radost ze života!  Foto:
Stačí podcenit jeho reakci na košík plný barevných míčků. Varování: Nemusí to rozdýchat a hrábne mu radostí:-) Na příznaky se podívejte ve VIDEU.
Video VIP zprávy: Pejsek má super zábavu - střelbu gumickou na vlasy Foto:
Tenhle pejsek má opravdu originální zábavu: nevyžaduje po svém páníčkovi házení míčku, stačí mu, když mu dáte na hraní gumičku do vlasů. A to se pak dějí věci!
Lila zadek Foto:
Tomu se říká úraz z povolání! Modelka Elizabeth Dickson (28) si na akci pánského časopisu lehla na trávu a nechala si ze zadku odpálit golfový míček. Odpal se však příliš nezdařil! Modelka totiž po...
Herec Jiří Krampol (74) sice chodí pravidelně do posilovny, ale tenisovou formu nějak ne a ne nahodit. Proto se rozhodl odjet na jih – trénovat!

reklama

reklama

reklama